Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Demirkol, Uluslararası STK’ları ziyaret etti

Demirkol, Uluslararası STK’ları ziyaret etti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, uluslararası ülkelerin desteklediği toplum merkezlerini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2014 Pazartesi 21:52
Demirkol, Uluslararası STK’ları ziyaret etti

Kent merkezinin çeşitli bölgelerinde kurulan ve Suriye’den ilimize gelen vatandaşlara destek sağlayan uluslararası toplum hizmetlerini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, toplum merkezi temsilcileri ile bilgi alış verişinde bulundu.
Urfa Toplum Merkezi, Hayata Destek Evi, Çocuk Dostu Alanı ve İMC toplum merkezleri temsilcileri çalışmaları hakkında bilgi verdi. Temsilciler özellikle Suriye’den Kentimize gelen kadın, çocuk ve yaşlılara yönelik başta psiko-sosyal olmak üzere her alanda destek verdiklerini ifade etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Suriyeli vatandaşlara her alanda destek verdiklerini söyleyerek, Kobani’den Suruç’a gelenlere de psiko-sosyal destek, evlilik öncesi ve erken yaşta yapılan evlilikler hakkında eğitim verdiklerini söyledi.
 Demirkol, ayrıca toplum hizmetleri temsilcileri ile yakından ilgilenerek ortaklaşa ne tür çalışmalar yapabilecekleri hakkında bilgi alış-verişinde bulundu. Bu bilgi alış-verişinin sözde değil en kısa süre içerisinde bir toplantı yapılması gerektiğini ve çalışmaların bir bütünlük halinde koordine edilmesi gerektiğini vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com