Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam DEMİRKOL: TÜM ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ

DEMİRKOL: TÜM ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAĞIZ

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret ederek ihtiyaç sahibi engellilere ve çevrelerine dağıtılmak üzere gıda yardımında bulundu. Başkan Demirkol engellilerin önündeki tüm engelleri kaldırmak için çalıştıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2016 Cuma 16:27
DEMİRKOL: TÜM ENGELLERİ ORTADAN KALDIRACAĞIZBaşkan Fevzi Demirkol, Bedensel Engelliler Derneği’ni ziyaret etti. Burada dernek başkanı İbrahim Tapışık ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Başkan Demirkol, Haliliye Belediyesi’nin engelliler ile ilgili yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Haliliye Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi engellilere ve sosyal çevrelerinde ihtiyaç sahibi olan kişilere dağıtılmak üzere getirilen gıda paketlerini teslim alan Dernek Başkanı İbrahim Tapışık, Başkan Demirkol’a teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Demirkol, “ Engelliler Derneği Başkanı Sayın İbrahim Tapışık’ı ve engelli kardeşlerimizi ziyaret ettik. Engelli kardeşlerimizle birlikte Ramazan Ayı’nda karşılaştıkları engelleri ve bu engelleri nasıl bertaraf edilmesi hususlarında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Engelli kardeşlerimizin önündeki engelleri kaldırmak bizim belediyeler olarak vazifemizdir. Bu doğrultu da çalışmalarımız da devam ediyor. Engelli kardeşlerimiz de bizim kendilerini ihmal etmediğimizi ve kendilerine olan muhabbetimizi göstermesi açısından, kendi mahallelerinde kendi sosyal çevrelerinde veya kendi yakın çevrelerinde bu gıda kolimize ihtiyacı olduklarını düşündükleri vatandaşlarımıza gıda kolilerimizi götürüp ulaştıracaklar. Kendilerine Haliliye Belediyesi’nin bu çalışmalarına katkı sağladıkları için teşekkür ediyor. Biz Urfalıyız HZ. İbrahim aleyhisselam’in ateşe atıldığında ağzı ile su taşıyan karınca gibi bugün bu engelli kardeşlerimiz de arabasına aldığı bu gıda kolisini Haliliye Belediyesi’nin çalışmasına katkı sağlamak amacıyla kendisinden daha olumsuz şartlarda olan ihtiyaç sahiplerine götürüp dağıtacaklardır. Ben tüm engelli kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kendilerinin engelsiz vatandaşların faydalandığı bütün imkanlardan faydalanabilmeleri için çalışmalarımız devam ediyor. Engelli kardeşlerimizin önündeki tüm engelleri kaldırmak amacıyla hizmet ediyoruz. Engelli kardeşlerimize sağlıklı mutlu bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Demirkol’un sadece ziyaret etmediğini hatırlayan Bedensel Engelliler Dernek Başkanı İbrahim Tapışık, “ Başkanımız devamlı bizim içimizde en aşağı on beş günde bir başkanımızla görüşüyoruz. Sağ olsun bu ramazan da yine engelli arkadaşlarımızı unutmadılar ve şu anda bizim dernekteler. Engelli vatandaşlarımızın bir nebze de olsa yükünü hafifletmek üzere gıda kolilerini bedensel engelliler derneğine getirip ve bizde engelli vatandaşlarımıza dağıttık. Ben Başkanımıza bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suruç'da Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor-GÖRÜNTÜLÜ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com