Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Demirkol, Suriyeli Bebekler İçin Beşik Dağıttı

Demirkol, Suriyeli Bebekler İçin Beşik Dağıttı

Haliliye Belediyesi, IŞİD'in saldırıları nedeniyle Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani ilçesinden Suruç'a gelerek Yatılı Bölge Okulu'na yerleştirilen ailelerin bebekleri için beşik dağıttı.

Giriş Tarihi: 23 Eylül 2014 Salı 20:32
Demirkol, Suriyeli Bebekler İçin Beşik Dağıttı

Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, beşikleri dağıttığı ailelerle görüşerek, "Bebekler, temin ettiğimiz beşiklerde mışıl mışıl uyuyacaklar" dedi.

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Başkan Yardımcısı Osman Uludağ ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Suriye'den gelerek Suruç Yatılı Bölge Okulu'na yerleştirilen Suriyeliler ile görüştü. Suriyeli aileler, görüştükleri Başkan Demirkol'a yeni doğmuş bebekleri için beşiğe ihtiyaç duyduklarını söyledi. Bunun üzerine Başkan Fevzi Demirkol, ihtiyaç duyulan beşik sayısının belirlenmesinin ardından beşik getirilmesi talimatını verdi. Belediye görevlileri tarafından temin edilen beşikler, Başkan Demirkol tarafından ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Bebeklerinin beşik ihtiyacının karşılanmasının dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Suriyeli aileler, Başkan Fevzi Demirkol'a teşekkür etti.
Bebeklerin artık daha rahat koşullarda uyuyacağını belirten Başkan Fevzi Demirkol, şunları söyledi:
"Suriye'den gelen insanlarımızın yanına geldiğimizde, çok sayıda küçük yaşta bebek olduğu ve bu bebeklerin beşiğe ihtiyacı olduğunu belirledik. Bunun üzerine sayısını belirlediğimiz bebekler için beşik temin ettik ve dağıtımını yaptık. Bebekler artık temin ettiğimiz beşiklerde mışıl mışıl uyuyacaklar. İnşallah memleketlerine, evlerine sağlıkla kavuşacaklar."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com