Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Demirkol Suriyeli Annenin Süt ve İlaç Sıkıntısını Giderdi

Demirkol Suriyeli Annenin Süt ve İlaç Sıkıntısını Giderdi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, kendisinden yardım talebinde bulunan iki Suriye uyruklu vatandaşın sıkıntılarını giderdi.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 08:46
Demirkol Suriyeli Annenin Süt ve İlaç Sıkıntısını Giderdi

Dün gece Rabia Meydanında düzenlenen iftar programına katılan Şanlıurfa’nın Haliliye İlçe Belediye Başkanı Fevzi Demirkol yanına iki Suriye Uyruklu vatandaş gelerek çocuklarına süt ve ilaç alamadıklarını söylemeleri üzerine  talimat vererek Suriye uyruklu vatandaşların sıkıntılarının giderilmesini istedi. Yaklaşık 10 dakika içerisinde sıkıntıları giderilen Suriye Uyruklu vatandaşlar Başkan Demirkol’a teşekkür ettiler.

Burada bir açıklama yapan Başkan Demirkol şunları kaydetti:
“Zor durumda olan, çocuğuna bir paket süt alamayacak, ilacını alamayacak durumda olan İnsanımız var. Biz elimizden geldiğince bize ulaşan ve yardım isteyen herkese yardım etmeye çalışıyoruz. Bizler halkımızın dualarını almak için çaba sarf ediyoruz. Bir kişi bile olsa gerçekten karnını doyurabiliyorsak bize yeter. Ramazan boyunca ve ramazan ayından sonrada elimizden geldiğince bize ulaşan bütün yardım taleplerine cevap vermeye çalışacağız”

YORUMLAR
  • yorum2014-07-23 12:42:19Mahmut koç

    Bu Demirkol İyi bir İnsan. ama Haliliye belediyesi sıfır... hiç bir çalışma yok. belediye çalışanları işi bilmiyor. üstelik bir başıboşluk var. başkan bunlarıda görsün belediyeye bi düzen versin. Başkanı seviyorum...

  • yorum2014-07-23 12:07:51Hüseyin

    Tebrikler başkan Fakir fukarayı gözetmeniz bizleri mutlu etmiştir

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karargah rahatsız haberinde Genelkurmay'dan açıklama geldi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com