Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Demirkol, Sırrın’da incelemelerde bulundu

Demirkol, Sırrın’da incelemelerde bulundu

Şanlıurfa merkez Haliliye ilçesi Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Sırrın Mahallesi Muhtarı İbrahim Kara’yı ziyaret ederek mahallenin sorunları ile ilgili bilgiler aldı.

Giriş Tarihi: 3 Eylül 2014 Çarşamba 07:37
Demirkol, Sırrın’da incelemelerde bulundu

     Beraberinde Haliliye Belediye Meclis üyeleri Abdurrahman Beyaz ve İbrahim Felhan ile birlikte Sırın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara’yı ziyaret eden Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, bir süre sohbet edip, mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı. Taleplerini ve önerilerini dinledi.
     Daha sonra Mahalle Muhtarı İbrahim kara ile birlikte Sırrın Mahallesini gezerek, mahalle de giderilmesi gereken sorunlar ve eksiklikleri yerinde görüp not aldılar.

İnsanlarımızın sağlığı önce gelir
     Sırrın Mahallesinden geçmekte olan Dere yatağının oldukça kirli olduğunu fark eden Başkan Demirkol, “Her fırsatta ilçemize bağlı Mahalleleri gezerek sorunlarını ve yapılması gerekli hizmetleri yerinde tesbit ediyoruz. Hatta ilçemiz sınırları dışında da incelemelerde bulunup, esnaf ziyaretleri yaparak sorunlarını ve taleplerini dinliyor, gerekli çabayı sarf ederek mevcut sorunlarının çözümü konusunda gayret sarf ediyoruz. Derenin ıslahı için elimizden geleni esirgemeyeceğiz. Zira bizim için insanlarımızın sağlığı önce gelir. Derenin kirlenerek insanlarımızın sağlığını tehdit etmesine fırsat vermeyeceğiz” dedi.
     Başkan Demirkol, mahalle gezisi sırasında esnafları da ziyaret etti ve kendisine ilgi gösteren Sırrınlı çocuklarla da hatıra resmi çektirdi.

Fikirlerimizi alması sevindirici
     Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sırrın Mahalle Muhtarı İbrahim Kara da, “Başkan Demirkol’un her fırsatta mahalleleri gezerek sorunları yerinde tesbit etmesi ve Muhtarları da ziyaret ederek o mahallenin mevcut sorunları ve taleplerini alması bizleri memnun etmektedir. Fikirlerimizi alması sevindirici. Bizlerde mahalle sakinlerimizin uygun taleplerini de kendilerine iletiyoruz ve mahallemize yapılması gerekli hizmetler konusunda fikirlerimizi, taleplerimizi ileterek bir an evvel çözümünü istiyoruz. Kendilerinin hizmet alanı dışında da olsa, konuyu bizzat kendilerinin ilgili kuruma bildirerek takipçi olduklarını bilmemiz de bizleri sevindiriyor” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com