Advert
Advert
Advert

Demirkol mahalle mahalle geziyor

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Belediyenin çalışmalarını yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere muhtarlarla beraber mahalle mahalle dolaşıyor.

Demirkol mahalle mahalle geziyor
Demirkol mahalle mahalle geziyor

Şehitlik, İpekyol ve Yenişehir mahallelerindeki belediyenin çalışmalarını ekip arkadaşları ile beraber kontrol eden Demirkol, vatandaşların sorunlarını dinleyip sorunların giderilmesi için birim müdürlerine talimatlar vererek en kısa zamanda çözülmesini istedi. Gezdiği yerlerde halkın yoğun ilgisini gören Demirkol'dan vatandaşlarınbirçok talebi oldu.

SIKINTILARI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUZ
Şehitlik mahallesi muhtarı Mehmet Karakuş ve İpekyol mahalle muhtarları Zeynel Tavaşile beraber mahalle ve esnafı ziyaret eden Demirkol, "Mahalle gezilerimizi aralıksız olarak personel arkadaşlarımızla beraber geziyoruz teknik olarak incelemelerde bulunuyoruz, gittiğimiz bölgelerdeki vatandaşlarımızın ve esnafımızın dertlerini muhtarlarımızıda yanımıza alarak dinliyoruz ve gördüğümüz aksaklıkların giderilmesi için anında müdahale etmeye çalışıyoruz" dedi.
Vatandaşların taleplerini not edip ceplerine koymadıklarını ifade eden Demirkol, vatandaşların haklı taleplerinin en kısa zamanda giderilmesi için kendilerinin hizmet alanımızda olsun veya olmasın karşılamaya gayret ettiklerini söyledi. Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasını başlattıklarını dile getire Demirkol, " en kısa zamanda bitireceğiz, evlatlarımız daha nezih daha temiz mekânlara sahip olsunlar diye bu çalışmalarımız devam edecektir" diye konuştu.
SIK SIK ZİYARET EDİYOR
Gerek muhtarlarımızın gerek vatandaşlarımızın kendilerine her konuda başvurmalarını, eksik noksanlık gördükleri yerleri belediyeye bildirdikleri takdirde gerekli çalışmayı başlatacaklarını söyleyen Başkan Demirkol, her zaman yanlarında olacaklarını halkın bilmesini istedi.
Şehitlik Mahalle Muhtarı Mehmet Karakuş ve İpekyol Mahalle Muhtarı Zeynel Tavaş, başkanın daha üç ay geçmesine rağmen kendilerini sık sık ziyaret ettiğini, kendilerinin belediyeye gidip bir sorun talep etmeye fırsat bulamadıklarını söyledi. Muhtarlar, başkan Demirkol'un mahallelerdeki sorunları kendilerinden daha iyi bildiğini ve gerekli adımların atılması için çalışmalar başlattığını ifade ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu