Advert
Advert
Advert

Demirkol ailesini mutlu günü

Demirkol ailesini mutlu günü
Demirkol ailesini mutlu günü

ŞUTSO Onursal Başkanı İsmail Demirkol’un Mutlu Günü

Şanlıurfa Şehitlik Çamlık Parktaki Düğün salonu eşine az rastlanır muhteşem bir düğüne sahne oldu. Şık ve zevkle döşenmiş gelin masası ve dekorlar damat ve gelinin zarafetiyle birleşince ortaya görkemli bir düğün merasimi çıktı.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Onursal Başkanı İsmail Demirkol mutlu günlerinden birini daha yaşadı. Kızı Tuba’nın düğünde Şanlıurfa’nın ileri gelen eşrafları ŞUTSO Onursal Başkanı İsmail Demirkol’u yalnız bırakmadı. Şehitlik Çamlıkta gerçekleşen düğünde genç çiftlerin nikâhını Şanlıurfa Belediye Başkanı A.Eşref Fakıbaba kıydı.

Hamevioğlu ailesinden Salih Hamavioğlu ile hayatını birleştiren ŞUTSO Onursal Başkanı İsmail Demirkol’un kızı Tuba Demirkol, için Şehitlik Çamlık’ta düzenlenen düğün törenin kusursuz olması gözlerden kaçmadı.

Düğüne gelen davetlileri Demirkol ve Hamevioğlu ailesi giriş kapısında tokalaşarak sıcak bir şekilde karşıladı. Genç çiftlerin salona girişi esnasında lambalar söndürüldü yalnızca mum ışıkları etrafı aydınlattı. Bu arada gelin ve damadı daha yakından göremeyen misafirler için salona sinevizyondan görüntü yansıtıldı. Genç çiftler salona ışık yağmuru altında girerken düğün salonunda alkış tufanı koptu. Daha sonra şık ve zevkle döşenmiş gelin masasına geçen çiftin nikâhını Şanlıurfa belediye Başkanı A.Eşref Fakıbaba kıydı. Fakıbaba, çiftlere mutluluklar dileyerek evlilik cüzdanını Tuba Demirkol’a teslim etti. Nikah törenin ardından genç çift sahneye çıktı ve slov bir şarkı eşliğinde dans etti. Dansın ardından Şanlıurfa Sıra Gecesi ekibi bir birinden güzel yöresel türküleri seslendirdi

Şanlıurfa’nın ileri gelen ailelerinin katıldığı düğünde Şanlıurfa Belediye Başkanı A.Eşref Fakıbaba, ŞUTSO Başkanı Sabri Ertekin ve daha bir çok sivil toplum örgütü temsilcisi ve bürokrat da hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
M.ZİHNİ KALSIN     2015-06-01 CENABI ALLAH MES'UT VE BAHTİYAR ETSİN İSMAİLCİĞİM.UZN YILLARDIR GÖRÜŞMEDİK.. ARARSAN MEMNUN OLURUM. 0532-242 94 ALLAHA EMANET OL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle