Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!

Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!

Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin.

Giriş Tarihi: 1 Eylül 2015 Salı 18:12
Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in 1 Kasım seçimlerinden aday adayı olması için istifa etmesinden sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının kim olacağı tartışılmaya başlanınca STK’lardan başkan önerisi geldi.


Sitemize özel açıklamalarda bulunan Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel, Celalettin Güvenç'in almış olduğu karar hakkında ve Urfamız için hayırlı olmasını diledi.

Devlette süreklilik esas olduğunun altını çizen Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini yönetebilecek, Urfanın evladı, hukukçu olan Av. Sabri Yetim’in seçilmesinden yanayız. Gerek Karaköoprü’deki çalışmaları ve gerekse büyükşehir belediyesindeki çalışmaları verilecek Başkanlık görevini en iyi şekilde sürdüreceğine olan inancım tamdır" diye konuştu.

Kaynak: www.balikligol.com 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Figen Yüksekdağ'ın vekilliği düştü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com