Advert
Advert
Advert

Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!

Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin.

Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!
Demirel: Büyükşehir Başkanlığına Sabri Yetim getirilsin!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'in 1 Kasım seçimlerinden aday adayı olması için istifa etmesinden sonra Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanının kim olacağı tartışılmaya başlanınca STK’lardan başkan önerisi geldi.


Sitemize özel açıklamalarda bulunan Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel, Celalettin Güvenç'in almış olduğu karar hakkında ve Urfamız için hayırlı olmasını diledi.

Devlette süreklilik esas olduğunun altını çizen Gıda Toptancılar Dernek Başkanı Mehmet Emin Demirel; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini yönetebilecek, Urfanın evladı, hukukçu olan Av. Sabri Yetim’in seçilmesinden yanayız. Gerek Karaköoprü’deki çalışmaları ve gerekse büyükşehir belediyesindeki çalışmaları verilecek Başkanlık görevini en iyi şekilde sürdüreceğine olan inancım tamdır" diye konuştu.

Kaynak: www.balikligol.com 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Urfa     2016-08-05 Insanlar i kandirip hizsizlik yapanlar olmasin
Selim saike     2016-08-05 2012 yılında sabri yetim ve abisi habib yetime koyde kurdukları tarimsal kalkinma kooperatifi için anlaştığimiz 400 büyük baş holstain inek alacakti ben 150 adet verdim koye götürduk 45 bin tl de para verdim sabri yetim de bu kooperatife ortakti parami vermediler 850 bin tl bana borçları var uzerine yattilar simdi borcunu odemiyen birine koca urfa teslim edilirmi onlari allaha hsvale ettim
urfa     2015-09-02 Allah etmesin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler