Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Delioğlu: Judo Urfa’da artık çok popüler

Delioğlu: Judo Urfa’da artık çok popüler

Şanlıurfa Judo İl temsilcisi M.Mücahid Delioğlu; “Judo sporu artık Ülkemiz de çok daha popüler hale geldi. Şanlıurfa da ise judo sporu her geçen gün daha da yaygın hale geliyor. Gençler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakaları var. İnşallah bu şampiyonalardan da madalyalar ile döneceğiz” dedi.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2013 Salı 14:36
Delioğlu: Judo Urfa’da artık çok popüler

Şanlıurfa’ da ulusal ve uluslar arası arena da çok büyük başarılara imza atan Judo branşı her geçen gün dahada yaygınlaşıyor. Bu güne kadar Şanlıurfa’ ya bir çok kez Türkiye Şampiyonluğu ve Uluslar arası platformda ülkemize madalyalar kazandıran Şanlıurfa’ lı Judocuların sayısı her geçen gün artıyor.

Şanlıurfa Judo İl temsilcisi M.Mücahid Delioğlu yaptığı açıklamada: “Judo sporu artık Ülkemiz de çok daha popüler hale geldi, Türkiye’nin yaklaşık 70 ilinde judocular yetişiyor.  Şanlıurfa da ise judo sporu her geçen gün daha da yaygın hale geliyor.  İlimizde Gençlik hizmetleri spor il müdürlüğü ve  Judo ihtisas Kulübü’ nün destekleri ile şu an ilimizde iki okul ve iki kulüpte yaklaşık 200 öğrenci judo eğitimi alıyor. Geçtiğimiz yıllar da elde ettiğimiz başarılar Allah’ın izni ile 2013 yılında artarak devam edecektir. Şu an önümüzde Gençler ve Yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakaları var. İnşallah bu şampiyonalardan da madalyalar ile döneceğiz. Her yıl ilimize şampiyonluklar kazandırmamızın yanı sıra Milli Takıma sporcular gönderdiğimiz için de gururluyuz. İnşallah önümüzdeki 2 yıl içerisinde ise bu memleketten Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına sporcu göndermeyi hedefliyoruz. Judo’ya desteklerini esirgemeyen Valimiz Celalettin Güvenç’e, Gençlik hizmetleri  ve Spor il müdürümüz Ertuğrul Yıldız’ a, Judo ihtisas Kulübüne ve Judo Federasyonu Teknik Kurul üyesi Ali ihsan Delioğlu’na çok teşekkür ediyorum’ dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Beşiktaş Şenol Güneş için kararını verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com