Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem DEDAŞ'tan Vatandaşa 'sürpriz' açıklama

DEDAŞ'tan Vatandaşa 'sürpriz' açıklama

Dicle Elektrik Perakende A.Ş. vatandaşlara çıkardığı sürpriz faturaların bilgisayar kaynaklı bir hata olduğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 17:03
DEDAŞ'tan Vatandaşa 'sürpriz' açıklama

Dicle Elektrik Perakende A.Ş.’den yapılan açıklamaya göre, Şirketimizce; 28.06.2013 tarihinde Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. devir alındıktan sonra abonelerimizin birikmiş elektrik borçlarına tahakkuk eden gecikme faizlerinin alınmaması ve aboneler ödeme kolaylığı sağlama kolaylığı noktasında 01.07.2013-31.08.2013 tarihlerini kapsayan bir kampanya başlatılmıştır.
Bu kampanyadan elektrik borcu olan abonelerimizin faydalanması için bağlı illerimizde Duyuru ve İlanlar yapılmış ayrıca borcu olan abonelerimizin adreslerine bilgilendirmeler yapılmıştır.
Ancak bilgisayar sisteminden kaynaklanan bir hatadan dolayı borcu olmayan abonelerimize de borç bildirimi yapılmıştır. Elde olmaya bu hatanın tekrarlanmaması için tedbirler alınmış olup sistem üzerinde gerekli müdahaleler yapılmıştır.
Bu tür problemlerin bir daha yaşanmaması için Şirket Müdürlüğümüzce gerekli hassasiyetin gösterileceği hususu abonelerimizin bilgilerine arz ederiz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com