Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat DEDAŞ’ın ödüllü fotoğraf yarışması sonuçlandı

DEDAŞ’ın ödüllü fotoğraf yarışması sonuçlandı

Dicle Elektrik’in, halkı enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirmek için düzenlediği ‘Enerji Tasarrufu’ konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2014 Salı 12:35
DEDAŞ’ın ödüllü fotoğraf yarışması sonuçlandı

Profesyonel dalda Şırnak’tan Cafer Balık, amatör dalda ise Mardin’den M.Ali Demir birinci oldu.


Dicle Elektrik tarafından, Enerji Haftası’nda bölgede enerjinin daha verimli ve tasarruflukullanılmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasına, katılım yüksek oldu.

Konusu ‘Enerji tasarrufu’ olan ve kurum personeli dışında Dicle Elektrik bölgesinde yer alanDiyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta yaşayan herkese açık olan yarışma, profesyonel ve amatör dalda gerçekleştirildi. Enerji Haftası nedeniyle başlatılan ve ocak ayı sonuna kadar başvuruların kabul edildiği yarışmanın gazeteci, fotoğraf sanatçısı ve akademisyenlerden oluşan jürisi, başvuruda bulunan yarışmacılara ait eserleri büyük bir titizlikle inceledi. Yarışma jürisi, oy çokluğu ile profesyonel dalda Şırnak’tan yarışmaya katılan Cafer Balık’ı ‘Sokak Lambası ve Güneş’ isimli eseri, amatör daldaise Mardin’den yarışmaya katılan M.Ali Demir’i‘Tasarruf Ediyorum Çevremi Koruyorum’ isimli eseri ile ödüle layık gördü.

Yarışmada eserleri birinci seçilen Balık ve Demir’e ödülleri, önümüzdeki günlerde bulundukları illerdeki DEDAŞ İl Müdürlükleri’nde düzenlenecek törenlerle verilecek. Yarışmada, amatör dalda birinci olan esrin sahibine akıllı bir cep telefonu, profesyonel dalda birinci olan esrin sahibine ise profesyonel bir fotoğraf makinesi verilecek.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com