Advert
Advert
Advert

DEDAŞ uyuyor mu?

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bir sitenin yanında bulunan yan yatmış elektrik direği korkutuyor. Vatandaşlar evlerin üzerine doğru devrilmek üzere olan direğin, bir an önce düzeltilmesi isteniyor.

DEDAŞ uyuyor mu?
DEDAŞ uyuyor mu?


ŞANLIURFA  – Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bir sitenin yanında bulunan yan yatmış elektrik direği korkutuyor. Vatandaşlar evlerin üzerine doğru devrilmek üzere olan direğin, bir an önce düzeltilmesi isteniyor.

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde Akbayır Mahallesinde devrilmek üzere olan telefon direği tehlike saçıyor. Sokaktan geçen bir vatandaşın üzerine düşmesi halinde oluşabilecek kazanın sorumlularının kim olacağını merak ettiğini dile getiren mahalle sakinleri bir an evvel devrilmek üzere olan telefon direğinin kaldırılmasını bekliyor.

DEDAŞ atmacalığını bu direk için de göstersin

Çevre sakinlerinden Mehmet Korkmaz,Ruha Ajans’a yaptığı açıklamada, “Yaklaşık iki haftadır bu direk böyle duruyor. Bu sokaktan geçen herkes korkuyor. Çok endişeliyiz. Bu direk bütün mahalleyi korkutuyor. Şiddetli bir rüzgar eserse anında yıkılır. O anda kim bu direğin yanından geçerse ölümle burun buruna gelir. Çok büyük tehlike arz ediyor. Bu direğin ne zaman düzeltileceğini çok merak ediyoruz. Bir gün ansızın yıkılırsa ve elektrik telleri birilerinin ölümüne sebep olursa bunun sorumlusu kim olacak? Yetkililerden, birileri ölmeden önlem almalarını istiyoruz. Fatura ödenmediği zaman görevini atmaca gibi yapan elektrik şirketi, atmacalığını bu direğin sağlamlaştırılması için de göstersin” ifadelerini kullandı.

(RUHA AJANS)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu