Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi DEDAŞ Müdürü Değiştirildi

DEDAŞ Müdürü Değiştirildi

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.’de (DEDAŞ) görev değişikliği gerçekleşti. Murat Karagüzel’in yerine DEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine, daha önce AKEDAŞ Genel Müdürü olan Mustafa Yılmaz getirildi.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2014 Pazartesi 12:02
DEDAŞ Müdürü Değiştirildi


Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerine elektrik dağıtan DEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde görev değişimi yaşandı. Özelleşme sonrasında DEDAŞ Genel Müdürlüğü görevine getirilen Murat Karagüzel’in yerine, daha önce Adıyaman ve Kahramanmaraş’ın elektrik dağıtım şirketi AKEDAŞ’da Genel Müdür olarak görev yapan Mustafa Yılmaz getirildi. Yılmaz, Diyarbakır’a gelerek yeni görevine başladı.

HEDEF, KESİNTİSİZ ENERJİ

Görevine hızlı başlayan Yılmaz, ilk iş olarak DEDAŞ bünyesindeki tüm birimlerin yöneticilerinden, sürdürülen çalışmalarla ilgili brifing aldı. Dicle Elektrik olarak hedeflerinin, bölgedeki abonelerine kesintisiz ve kaliteli enerji vermek olduğunun açıklayan Genel Müdür Mustafa Yılmaz, bunun için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etti. Bölgedeki en büyük sorunun, kayıp ve kaçak elektrik konusu olduğunun altını çizen DEDAŞ’ın yeni Genel Müdürü Yılmaz, ‘’Türkiye ortalaması yüzde 15 olan kayıp ve kaçak, ne yazık ki bölgemizde yüzde 76 düzeyindedir. Yine ciddi boyutta abonesi olmayan elektrik kullanıcısı sorunu var. Bunu önlemek için ne gerekiyorsa yapma kararlılığındayız. Abonelerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sunabilmek için başlatılan yatırımlarımız hız kesmeden sürecek.’’ dedi.
DEDAŞ Genel Müdürü Mustafa Yılmaz, özelleşme öncesi borcu bulunan, özellikle de kırsalda yaşayan aboneleri ise, 30 Nisan’a kadar sürecek olan kampanyadan bir an önce yararlanmaya davet etti.

MUSTAFA YILMAZ KİMDİR ?

TEDAŞ kökenli olan Mustafa Yılmaz, Kahramanmaraş ve Antalya’da TEDAŞ Müessese Müdürlüğü, Teftiş Kurulu Başmüfettişliği ve Şanlıurfa İl Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Daha sonra özel sektöre geçen Yılmaz, Sivas, Tokat ve Yozgat illerinin enerji dağıtım şirketi Çamlıbel EDAŞ’da Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. Mustafa Yılmaz, Dicle EDAŞ Genel Müdürlüğü görevinden önce ise, 3 yıl kadar Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinin elektrik dağıtım şirketi AKEDAŞ’da Genel Müdür olarak görev yaptı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da Helal gıda konferansı düzenlendi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com