Advert
Advert
Advert

DEDAŞ: Kimsenin 1 Dakika Elektriksiz Kalmasını İstemeyiz

Dicle Elektrik Dağıtım’ın üst düzey yöneticilerinin saha çalışanları ile buluşmaları sürüyor. Şanlıurfa’da Arıza Onarım Bakım (AOB) çalışanları ile bir araya gelen Genel Müdür Murat Karagüzel, şirket olarak haksız bir algı operasyonu ile karşı karşıya olduklarına dikkat çekti ve ‘’Hiçbir vatandaşımızın 1 dakika bile elektriksiz kalmasını istemeyiz’’ dedi.

DEDAŞ: Kimsenin 1 Dakika Elektriksiz Kalmasını İstemeyiz
DEDAŞ: Kimsenin 1 Dakika Elektriksiz Kalmasını İstemeyiz admin

İşçilerle Aynı Kahvaltı Sofrasına Oturdu
Sistem İşletme Müdürü Ahmet Seçkin Türk, Sistem Yönetimi ve Otomasyon Yönetimi Müdürü Mehmet Türk ile birlikte Şanlıurfa’ya giden Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel’e burada İl Müdürü Osman Hondu da eşlik etti. 
Arıza Onarım Bakım biriminde açık havada hazırlanan kahvaltı sofrasına saha işçileri ile birlikte oturan Genel Müdür Karagüzel, çalışanlar ile ayrı ayrı sohbet ederek, karşılaştıkları sorunları dinledi. 

Haksız Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor
Burada konuşan Karagüzel, Dicle Elektrik olarak son günlerde haksız bir algı operasyonu ile karşı karşıya kaldıklarına dikkat çekerek şöyle dedi:
“ Beş binin üzerindeki çalışanımız ile 6 il ve ilçelerine hizmet veriyoruz. Bölgemizde bir ayda tüketilen elektrik enerjisi birçok dağıtım şirketinin yıllık tüketimine denk geliyor. Bu tüketimi kontrol edip vatandaşlara sunanlar sizlersiniz. Müşterilerimize daha kaliteli hizmetin yanında kesintisiz elektrik enerjisi vermek için hep birlikte çalışıyoruz. Ama şirketimize yönelik bir algı, haksız bir suçlama oluşturulmaya çalışıyor. Bizler hiçbir vatandaşın 1 dakika bile enerjisiz kalmasını istemiyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji vermek için de çalışmalarımız aralıksız devam ediyor”
 

dedaş elektrik dedaş kurumu Murat Karagüzel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
agagotibo     2017-09-04 güzel bir çalışma
dermanbeydr     2017-08-09 biri çıkıp açıklasın 50 liralık tüketim oluyor ama fatura 200 lira oluyor..devlet kendi vatandaşını soyuyor..
Erol     2017-08-08 Adam haklı ,kimse bu kadar elektrik nasıl harcanıyor ne kadarı parasını ödüyor diyen yok.herkes mağdur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!