Reklamı Geç
Advert
Advert

DEDAŞ, Faiz Affı Kampayasında Son 2 Gün

DEDAŞ’ın faiz affı kampanyasına vatandaşlar yoğun ilgisiyle devam ediyor

DEDAŞ, Faiz Affı Kampayasında Son 2 Gün
DEDAŞ, Faiz Affı Kampayasında Son 2 Gün

 

 

Özelleşme sonrasında abonelerini eski borçlarına ait faiz yükünden kurtarmak için faizleri silerek, yeni ve temiz bir sayfa açılmasını sağlayan Dicle Elektrik’in, 2013 yılında yapılan kampanyalardan haberdar olamayan veya değişik sebeplerle bu sürede borcunu ödeyemeyen aboneleri için başlattığı kampanyaya vatandaşların yoğun ilgisi devam ediyor.

Dicle EDAŞ’ın 21 Martta abonelerinden gelen'Eski borçlarımızın faizi silinsin' talebini dikkate alarak başlatmış olduğu kampanya 30 Nisan’da bitecek. 2 gün sonra bitecek olan kampanyasüresince vatandaşlar DEDAŞ veznelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. 30 Haziran 2013 tarihi öncesine ait borçlarının sadece anaparasını ödeyerek faiz yükünden kurtulan vatandaşlar “DEDAŞ’tan Allah razı olsun sayelerinde faiziyle birlikte kabarmış olan borçlarımız ödenebilir rakamlara indi. Bu sayede borcumu ödeyebildim dedi.” dedi. 

Hukuki takibe uğrayarak, hakkında icra takibi başlatılmış veya başlatılacak olan aboneler ile hukuki ve idari takibe uğrayan aboneler de kampanyadan yararlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Üç Aylar başlıyor! Regaip Kandili hangi gün?
Şanlıurfa’da  Kütüphaneler Haftası Başladı
Şanlıurfa’da Kütüphaneler Haftası Başladı