Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Darbe girişiminde neler yaşadınız? Siz de Tarihe Not Düşün!..

Darbe girişiminde neler yaşadınız? Siz de Tarihe Not Düşün!..

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ cuntasına karşı direnen vatandaşların meydanlarda yaşadıklarını oluşturdukları internet sitesi ile tarihin arşivlerine yerleştiriyor.

Giriş Tarihi: 21 Temmuz 2016 Perşembe 16:18
Darbe girişiminde neler yaşadınız? Siz de Tarihe Not Düşün!..

  Darbe girişimi esnasında yaşananlara şahit olan vatandaşlar www.darbehikayeleri.com adresi üzerinden yaşadıklarını kaleme alarak tarihe not düşebilecekler.

Tarihi kayıt altına alacak olan sitede “Vatanımız bir darbe denemesiyle karşılaştı. Bundan önceki tüm darbelere ve darbe girişimlerine karşı duranlar olarak 15 Temmuz darbe girişimine de bedenimizi ortaya koyarak karşı çıktık. Milli iradenin duruşuyla bozguna uğrayan paralel cuntanın darbe girişiminde yaşadığın bir hikayeni anlat” denildi. İnternet sitesinde “Darbe hikayeni yaz, vatanına nasıl sahip çıktığını dünya görsün” ifadeleri kullanıldı. İsteyen vatandaşlar e-posta adresi, bulunulan il bölümleri doldurularak darbe anları kaleme alınabilecek.

Bu adımla birlikte FETÖ darbe girişimi sırasında vatandaşlar ile cuntacılar arasında neler yaşandığı ilk ağızdan tarih sayfalarında yerini alacak. Hazırlanan internet sitesine yoğun katılım olması bekleniyor.

YORUMLAR
  • yorum2016-07-21 17:02:45Burcu

    15 temmuz darbe gecesi cok kötüydü cok tedirgin olmuşduk ta ki REISIMIZN sesini duyana kadar sokaklari boş bırakma ey halk dedi ve o andan itibaren biz sokaga çıktık ve girmedik. Şehit verdik ama cok şükür darbeye uğramadik. Vatanimiz için nobetteyiz. Bizim marşımız KORKMA! Diye başlıyor. Korkmadik ve yuruduk halkimiz bi tank olup tanklari durdurdu.
    Allahım seni başımızdan eksik etmesin RECEP TAYİP ERDOĞAN.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com