Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Damızlık Sığır Yetiştirici, Başkan Eğilmez'e sorunları iletti

Damızlık Sığır Yetiştirici, Başkan Eğilmez'e sorunları iletti

Şanlıurfa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği M. Reşat Karadeniz; “Suriye’den kaçak getirilen hayvanlar ve üç gün hastalığı bizleri çok zarara uğrattı” dedi.

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2012 Cuma 17:05
Damızlık Sığır Yetiştirici, Başkan Eğilmez'e sorunları iletti

AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’i ziyaret ederek sorunlarını dile getiren Şanlıurfa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı M. Reşat Karadeniz; “Sorunlarımızı il Başkanı Yusuf Beye ilettik” dedi.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri İle birlikte AK Parti İl Başkanlığına geçen Başkan M. Reşat Karadeniz İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile görüşerek sorunlarını aktardı.

 

“Suriye’deki iç karışıklıktan faydalanarak ülkemize kaçak hayvan getirilmesi bizlere zarar verdi. 3 gün hastalığı işletmelerimize büyük zarar verdi. Sadece ölümler değil, yavru kaybı, sütün azalması, hayvana verilen ilaçlardan dolayı sütlerin kalitesinin düşmesi demektir. TMO arpayı çitçiye doğrudan ulaştırmıyor. TMO arpa satışı için yeniden yapılandırılmalı” diyen  Başkan Karadeniz, bu durumlar göz önüne alınarak Ziraat Bankasından alınan kredilerin 3 yıl süre ile ertelenmesini istedi.

Damızlık Sığır Yetiştiricilerin sorunlarını dinleyen Başkan Av. Yusuf Eğilmez, sorunları not alarak ilgililere ileteceğini ifade etti.

Eğilmez; “AK Parti hükümeti olarak daima üreticiden yana olduk. Bu anlamda Sığır Yetiştiricilerin yanında olacağız” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’ya yeni bir görünüm kazandıracak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com