Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Dahi Çocuklardan Fakıbaba'ya Ziyaret…

Dahi Çocuklardan Fakıbaba'ya Ziyaret…

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2010 Salı 22:25
Dahi Çocuklardan Fakıbaba'ya Ziyaret…

Şanlıurfa Bilim ve Sanat Merkezi’nde üstün zekâlarını ve özel yeteneklerini geliştiren bir grup öğrenci, başkanlık makamında ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı soru yağmuruna tuttular.

      Belediye Başkanı Fakıbaba’ya belediyecilik hizmetleri hakkında birbirinden ilginç sorular yönelten üstün yetenekli çocuklar, bazı konularda ise önemli tavsiyelerde bulundular.

    Şanlıurfa Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Haydar Garip ve beraberindeki öğretmen ve öğrencileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Fakıbaba, tüm çocukları çok sevdiğini ve onlarla daima gurur duyduğunu söyledi.

   Üstün zekâları ve özel yetenekleri sayesinde Şanlıurfa Bilim ve Sanat Merkezi’nde eğitim görmeye hak kazanan öğrencileri yakaladıkları başarıdan dolayı tebrik eden Fakıbaba, “Öğrencilerimizin başarısı başta ailelerini olduğu gibi bizleri de gururlandırmıştır. Bilgi çağında gençlerimizi üstün zeka ve özel yeteneklerine göre yetiştirmek ve onların gelecek yaşamlarında ulusumuza ve ülkemize hizmet etmelerini sağlamak zorundayız. Biz büyükler gençlerimizin önünü açarak, onların bilgiye ulaşmasını kolaylaştırmak, bilimsel düşünceyi ön planda tutarak yeni teknolojiler üretmelerine teşvik etmeliyiz” dedi.

    Şanlıurfa Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Haydar Garip ve diğer idarecileri gösterdikleri gayretlerden dolayı da tebrik eden Fakıbaba Öğrencilerimizin başarısında onlara rehberlik yapan öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi.

    Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, ziyaret anısına minik öğrencilere birer kalem hediye ederek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com