Advert
Advert
Advert

Şanlıurfaspor neden hedefte!

Şanlıurfaspor son günlerde gündeme gelen haberlerin bir çoğu kulüp tarafından yalanlanırken gündeme şöyle bir soru geliyor: Şanlıurfaspor neden hedefte?

Şanlıurfaspor neden hedefte!
Şanlıurfaspor neden hedefte!

Daha önce kulübün futbolcu lisansı çıkaramayacak haberlerini lisansları çıkararak boşa çıkaran Şanlıurfaspor, daha sonra ise kamp yaptığı otelin parasını ödemediği için rehin alındığı haberleri medyada yayınlandı. Şanlıurfaspor bu iddialara da ödeme dekontunu yayınlayarak cevap verdi.

Şimdide ardı arkası kesilmeyen ulusal yayınlarda yer alan "yaşlı transfer" haberleriyle çalkalanıyor Şanlıurfaspor.

Makhtar Thioune transferi gündemden düşmüyor! 

Şanlıurfaspor'un Norveç liginden transfer ettiği Makhtar Thioune gündemden düşmüyor. Thioune 31 yaşında olmasına rağmen yaşını kimlikte küçülttüğü haberleri Şanlıurfaspor kulübünü oldukça rahatsız etti.

Senegal Milli Takım oyuncusu olan ve Norveç pasaportu taşıyan birisinin, yaşını olduğundan daha küçük göstermesi mümkün olmadığını söyleyen Kulüp, şu açıklamayı yaptı; "Yazılı ve görsel medyada yeni transferimiz El Hadji Makhtar Thioune'nin yaşının daha büyük olduğu şeklinde asılsız haberler yapılmaktadır. Senegal Milli Takım oyuncusu olan ve Norveç pasaportu taşıyan birisinin, yaşını olduğundan daha küçük göstermesi mümkün değildir. Bu tarz yalan haberler yaparak kulübümüzü yıpramaya çalışan basın kuruluşlarını kamuoyunun takdirine bırakıyoruz" 

Urfaspor neden hedefte?

son günlerde ardı arkası kesilmeyen olumsuz haberlerin tek tek kulüp tarafından yalanlanırken, bu tür haberlerin neden çoğaldığı ve olumsuz haberlerle neden hep gündemde olduğuyla ilgili kulüpten bir açıklama gelmedi. kamuoyuda bu haberler nedeniyle ilgili merak oluştu. kulübün bu olumsuz ve hedef alan haberlerle ilgili açıklama yapması bekleniyor!..

Ali Aslan/ www.balikligol.com 

Şanlıurfaspor otelin parasını ödemedi rehin alındı haberler medyada Şanlıurfaspor ödeme dekontunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir