Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Dağ Eteğine yeni yollar yapılacak-VİDEO

Dağ Eteğine yeni yollar yapılacak-VİDEO

Dağ Eteği Bölgesi’nde ilk etapta personeller için 300 konut inşaatına başlayan Şanlıurfa Belediyesi, Dağ Eteği Bölgesi başta olmak üzere diğer imara açılan yerlerde yol çalışmalarına ağırlık veriyor.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2012 Cumartesi 22:08
Dağ Eteğine yeni yollar yapılacak-VİDEO

Dağ Eteği’nde yürütülen konut inşaatı ve yol çalışmalarını yerinde görmek amacıyla bölgeye giden Belediye Başkanı Fakıbaba ve Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu burada yetkililerden bilgi aldı.
Dağ Eteği Bölgesinde ilk etapta 15 blok toplam 300 daireden oluşan inşaat çalışmalarının devam ettiğini belirten Fakıbaba, “Şanlıurfa Belediyesi olarak imara açtığımız yeni yerler gerçekten kentin en güzel yerleri. Burada yürütülen yeni yol çalışmaları da imara açılan bu yerleri daha da cazip bir duruma getirecektir” dedi.
Şanlıurfa Belediyesi olarak Dağ Eteği, Yenice, Maşuk v.b yerleri imara açılarak yeni yerleşim merkezleri oluşturma çabasında olduklarını kaydeden Fakıbaba, “Dağ Eteği Bölgesinde artık alt ve üstyapı çalışmalarına başladık. Dağ Eteği Bölgesi başta olmak üzere diğer imara açılan yerlerin yollarını yapıyoruz. Ana arterlerin omurgası denilecek seviyede yol açıldı. Personellerimizi ev sahibi yapacağız demiştik bakın şimdi bu hedefimizi de hayata geçirdik. Bundan sonraki hedefimiz, Yenice’de 600 dar gelirli çalışanımıza yönelik konut yaptırmak. Biz burada yaptığımız konut projesi ile bölgeyi özel sektöre açmış oluyoruz. Gelsin müteahhit arkadaşlarımız burada konut yapsınlar. Bize müracaat eden bazı konut firmaları var bunlarla gerekli araştırmaları yapıyoruz” dedi.
Toplam 1000 konutu çalışanlarına kazandırma hedefinde olduklarını ifade eden Fakıbaba, çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.
www.balikligol.com


dagetegi fakibaba inceleme ile balikligol_com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com