Advert
Advert
Advert

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen hemşehrileriyle sahurda buluştu

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen, Şanlıurfa’nın yerli aileleriyle sahur yemeğinde buluştu.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen hemşehrileriyle sahurda buluştu
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen hemşehrileriyle sahurda buluştu admin

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa, Ceylanpınar, Akçakale ve Harran ziyareti öncesinde memleketi Şanlıurfa’da daha önce de bir araya geldiği Şanlıurfa’nın yerli aileleriyle sahur yemeğinde buluştu.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Meclis Başkan Vekili Bekir sıtkı Akyol’un da hazır bulunduğu sahur davetinde konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen, hiç kimsenin birlik ve beraberliğimizi bozmasına fırsat vermememiz gerektiğini söyledi.

Huzurlu bir yaşam sürelim

Mübarek Ramazan ayının son günlerinde 3. kez Şanlıurfa’nın merkez yerel aileleriyle bir araya gelerek adeta hasret gideren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen, mübarek ayın sonuna gelindiğini hatırlatarak, “İnşaallah bu mübarek ayda birlik ve beraberliğimizi daha çok pekiştirdik, birçok yanlışımızdan arındık, birbirimize bol bol dua ettik, Allahu Tela’ya da bol bol şükretmişizdir. Bundan sonra da birlik ve beraberliğimizin bozulmasına fırsat vermeyelim. Biz Şanlıurfa’mızın yerel aileleri olarak Türk-Kürt-Arap ayrıyı yapmadan, etnik ayrımcılığa girmeden babalarımızın, dedelerimizin zamanında olduğu gibi birlikte huzurlu bir yaşam sürmeye, birbirimize destek olmaya devam edelim. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.Bu arada Valiler Kararnamesiyle tayini çıkan Sayın Valimize de ilimize yaptığı hizmetlerinden, katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Önen, bu vesileyle Şanlıurfalı hemşehrilerinin mübarek Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ettiğini belirtti.

Birbirimizi sahiplenelim
 AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ise, “Böyle bir mübarek gecede bizleri sizlerle buluşturan değerli kardeşimiz Emin Önen Beye teşekkür ediyorum. Gerçekten birlik ve beraberliğimizin daim olması için gayret gösterelim, gençlerimizi bilgilendirelim, yönlendirelim ve birbirimizi sahiplenelim” diye konuştu.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülpınar da İslam aleminin ve Şanlıurfalı hemşehrilerinin mübarek Ramazan Bayramını şimdiden tebrik ettiğini söyledi.

Gençlerimize sahip çıkalım
Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna da, özellikle bundan sonra mutlaka gençlerimize sahip çıkılması gerektiğini belirterek şöyle dedi;
“Kısa bir süre de olsa Peygamberler şendi Şanlıurfa’ya, siz Şanlıurfalılara hizmet etmekten gurur duydum, mutluyum. Her ne kadar sorunlu, hele Suriyeli misafirlerimizden dolayı da zor bir şehir ise de, sizleri tanıdığım kadarıyla aklı selim insanlarsınız, istenmeyen olaylar sonrasında barışmayı da biliyorsunuz. Her zaman Devletin yanında yer alıyorsunuz. Bu mübarek ay vesilesiyle her ne kadar oruc tuttuk, birçok ibadetlerimizi daha fazla yapmaya gayret ettik, yardımlaştık, ihtiyaç sahiplerini gözettik ise de, benim sizlerden tek ricam; gençlerimize mutlaka sahip çıkalım. Bu ülke hepimizin. Hepimizin huzur ve refahı, geleceğimiz olan gençlerimize bağlıdır. Böyle bir mübarek gecede bizleri sizlerle buluşturan Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Emin Önen Beye ve bizleri yalnız bırakmayan değerli Milletvekilimiz Kasım Gülpınar Beye de teşekkür ediyor, hepinizin bayramını tebrik ediyorum.”

Gecenin sonunda gelişlerinde kapıda karşıladığı misafirlerini yine tek tek uğurlayan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Emin Önen, herkese teşekkür etti.

 

Emin Önen hemşehrileriyle Emin Önen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle