Advert
Advert
Advert

Cuma Ağaç AK Partiden aday adayı

Cuma Ağaç AK Partiden aday adayı
Cuma Ağaç AK Partiden aday adayı

12 Haziran 2011’de yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri için Şanlıurfa'dan Milletvekili adayı olmak için Cuma Ağaç Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığında adaylığa resmen müracaatta bulundu.

 

Eski AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı, Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şube Başkanı ve Muhasebeci olan Cuma Ağaç başvuruların son gününde evraklarını tamamladıktan sonra AK İl Başkanlığına gelerek “başvuru evraklarını” İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e teslim etti.

 

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili aday adayı olan Cuma Ağaç’a başarılar dileyen Eğilmez; “AK Partide bir dönem başkanlık yapan Cuma Ağaç’ın aday adaylığı partimize ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun” dedi.

 

AK Partiden aday adaylık başvurusunu yapan Cuma Ağaç ise “AK Parti büyük bir partidir. Bu büyük partinin büyük misyonları vardır. Bu parti ilk kurulduğunda halkı temel almıştı. Yine halkın desteği ile 8 yıldır iktidarda. Bu büyük ve AK partide görev yapmak bir şereftir” dedi. 

 

Eski AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı, Türkiye Yazarlar Birliği Şanlıurfa Şube Başkanı ve Muhasebeci olan Cuma Ağaç, aynı zamanda AK Parti Genel Merkez delegesidir.

 

Milletvekili genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti aday adayları için resmi süreç (7 Mart) Pazartesi günü başlamış, 14 Mart Pazartesi günü (bugün saat 17:00’de)  sona erdi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!