Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Cübbeli MHPde konuştu; Anide olacaktım

Cübbeli MHPde konuştu; Anide olacaktım

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2010 Perşembe 08:22
Cübbeli MHPde konuştu; Anide olacaktım

Cübbeli Ahmet Hocadan MHP İstanbul İl Başkanlığına giden Cübbeli, sağlığı el vermediği için Ani Harabelerindeki Cuma Namazına katılmadığını belirtti, İran ve mezhepsizlik konusunda AK Partiye tepki gösterdi.

Cübbeli Ahmet Hoca ismiyle tanınan Ahmet Ünlü ile Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Yöneticileri ile biraraya geldi ve Ben de Kars Anı harabelerinde olmak isterdim dedi. Ziyarete ilişkin internet sitelerine servis edilen bilgilere göre CÜbbeli Ahmet Hoca MHP ziyaretinde mevcut iktidarı da eleştirdi. Geleneksel İslam’ın mezhepsizler, diyalogcular, vahabiler ve İrancılar tarafından yok edilmek istendiğini belirten Cübbeli Ahmet buna dur diyecek siyasi iradenin iktidarda bulunmadığını ifade etti.

İL YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca ismiyle tanınan Ahmet Ünlü ile Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl yöneticileri ile bir araya geldi. MHP İstanbul İl Teşkilat Başkanı Yüksel Aydın ve MHP İstanbul İl yöneticilerinin iştirak ettiği görüşmede Ahmet Ünlü, Ehli sünnetin bu milletin birliği, devletin bekası için büyük önemi olduğunu söyledi.

GELENEKSEL İSLAM YOK EDİLMEK İSTENİYOR

Geleneksel İslam’ın mezhepsizler, diyalogcular, vahabiler ve İrancılar tarafından yok edilmek istendiği bir dönemde olduğunu söyleyen Ünlü, “Büyük Ortadoğu Projesi ile geleneksel İslam anlayışından uzaklaşılarak, ılımlı İslam adı altında başta Türk milletinin olmak üzere tüm İslam aleminin manevi dokusunun bozulmak istendiğini” söyledi.

Hayrettin Karaman ve Mustafa İslamoğlu’nun İslam adına yaptığı çalışmaları eleştiren Ünlü, bunların batıl görüşlerine karşı Reddiyeler adlı çalışmasını tamamladığını ve kısa bir süre sonra kitapçıların raflarında yerini alacağını söyledi.

CÜBBELİ: ANİ’DE OLMAYI İSTERDİM

Özellikle mezhepsizlerden ve İrancılar’a duyduğu tepkiyi dile getiren Cübbeli Ahmet Hoca, buna dur diyecek siyasi iradenin iktidarda bulunmadığını ifade etti.  Bir buçuk saat süren görüşmenin sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz haftalarda Kars, Ani Harabeleri’nde kıldığı Cuma Namazı’na da değinen Ünlü, “Sağlığım elvermiş olsaydı, bende orada saf tutanlardan biri olmayı çok isterdim” dedi. haber7.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com