Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Cübbeli Ahmet Hocanın başına gelenler...

Cübbeli Ahmet Hocanın başına gelenler...

Giriş Tarihi: 30 Kasım 2010 Salı 12:04
Cübbeli Ahmet Hocanın başına gelenler...

Daha önce Benim de montajlı kasetlerim çıkabilir diye cemaatini uyaran Cübbeli Ahmet Hocayı belaltından vurmak isteyen şahıslar, Hocanın kadınlarla olduğu iddia edilen görüntüsünü muhabire satmak istedi.

Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğu iddia edilen ‘belaltı’ görüntülerin Habertürk Gazetesine satmak istendiği ortaya çıktı.

İsmailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ lakaplı Mahmut Ahmet Ünlü, ocak ayında cemaate seslenerek “Montajlı iftira kasetlerinin” yayınlanabileceğini, şaşırmamalarını, kendisine inanmayanlara ise hakkını helal etmeyeceğini söylemişti. Cübbeli, yaklaşık 11 ay sonra korktuğuna uğradı.

Habertürk Gazetesi, dün akşam saatlerinde gazeteyi arayan ve kimliğini gizli tutan bir kişinin, elinde Cübbeli Ahmet Hoca’ya ait olduğunu iddia ettiği belgeler olduğunu belirterek, kendisiyle konuşan muhabirden randevu istediğini duyurdu. 

GÖRÜNTÜYÜ SATMAK İSTEDİ

Gazete, muhabirle kaset pazarlığı yapmaya kalkan şahısların diyalogunu şöyle duyurdu:

Telefonda konuşamayacağını söyleyen kişi, yüz yüze bilgi vermek istediğini belirtti. Saat 22.30’da Gaziosmanpaşa Gazi Mahallesi’ne giden muhabirimizin otomobiline iki kişi bindi. Sakallı ve gözlüklü şahıs, hemen yanında getirdiği dizüstü bilgisayarı açarak elinde Cübbeli Ahmet Hoca’nın üç ayrı kadınla çıplak vaziyette çekilen görüntülerinin olduğunu söyledi. Düzgün diksiyonuyla dikkat çeken şahıs, daha sonra “Varan1” şeklinde yazıyla başlayan ve Cübbeli Ahmet Hoca’nın bir kadınla çıplak vaziyette gizli kamerayla çekildiğini söylediği görüntüyü izletti. Ardından söz konusu görüntüleri satmaya kalkıştı. Muhabirimiz, etik olarak hemen teklifi reddetti.

habertürk

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com