Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Coşkun; “Tüm darbeciler zelil bir ölüme mahkûmdur”

Coşkun; “Tüm darbeciler zelil bir ölüme mahkûmdur”

Mısır'ın seçilmiş ilk cumhurbaşkanı Mursi hakkında verilen idam cezasını kınayan Memur Sen Şanlıurfa Şubesi, bu kararın bozulması için tüm dünya ülkelerini ve insanlığı insiyatif almaya davet etti.

Giriş Tarihi: 18 Haziran 2015 Perşembe 11:30
Coşkun; “Tüm darbeciler zelil bir ölüme mahkûmdur”Mısır'ın seçilmiş ilk cumhurbaşkanı Mursi hakkında verilen idam cezasına tepkiler gelmeye devam ediyor. Memur Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun yaptığı yazılı basın açıklamasıyla idam kararını kınadı.
 

Darbeci mahkemenin hukuk dışı, faşist, zalim ve sipariş kararını tanımadıklarını belirten Coşkun, “Bu karar post emperyalizmin ve uluslararası kamuoyunun, insanlık vicdanının reddettiği bir karardır. Halkın temsilcilerinin darbeci generaller tarafından cezalandırıldığı bugün, adaletin ve insanlığın ayaklar altına alındığı gündür.” diye konuştu.

Bu kararın bozulması için tüm dünya ülkelerini ve insanlığı insiyatif almaya davet eden Coşkun, “Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ile dava arkadaşlarına idam kararının verilmesinde darbeci Sisi ile işbirliği yapan ve karşı çıkmayan herkes sorumludur. Cunta, dünyanın suskunluğundan cesaret alarak, izzeti tercih edenleri idam etmeye çalışmaktadır. Bu hatalarını telafi etmek adına idam kararlarının temyiz de bozulması için, zaman kaybetmeden tüm dünya ülkeleri ve insanlık vicdanı insiyatif almalıdır.” şeklinde konuştu.

Mursi yerine darbeci Sisi’nin yargılanması gerektiğini belirten Coşkun, tarih boyunca bütün darbecilerin zelil bir ölüme mahkûm olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com