Advert
Advert
Advert

Çömez koltuk için Erdoğana ihanet etti

Çömez koltuk için Erdoğana ihanet etti
Çömez koltuk için Erdoğana ihanet etti

AK Parti'li Edip Uğur konuyla ilgili ilginç bir çıkış yaptı...

Haber 7

Balıkesir'de yayımlanan Marmara Bölge Gazetesi'ne konuşan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Edip Uğur Ergenekon'un firari sanığı eski AK Parti Milletvekili Turhan Çömez'in "darbenin Başbakanı" olduğunu öne sürdü.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur gazetenin bugün manşetten verdiği demecinde İnterpol'ün "kırmızı bültenle" aradığı ve İngiltere'de olduğu ortaya çıkan Turhan Çömez'le ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Çömez'in hayallerinde Başbakan olmanın yattığını belirten Uğur, eski Balıkesir Milletvekili Çömez'in bir dönem Erdoğan'ın en yakınındaki kişi olduğunu ve ancak onun koltuğuna oturmak için ihanet içinde olabileceğini söyledi.

Çömez'in bir daha milletvekili olamayacağını anladığı için, Başbakan olma uğruna darbe girişimcileriyle iş birliği içine girdiğini öne süren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, "Edindiğimiz bilgilerde Turhan Çömez adının darbenin Başbakanı olarak geçtiğini öğrendik" diye konuştu.kullan

Uğur'un gazetede yer alan demeci şöyle: "Bir daha milletvekili olamayacağını anlayan Turhan Çömez, Balyozcularla, Sarıkızcılarla işbirliği içine girerek, yalan yanlış bilgileri aktararak onları yanlış işlerin içine sokmuş. Edindiğimiz bilgilerde Turhan Çömez adının darbenin Başbakanı olarak geçtiğini öğrendik" 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı