Advert
Advert
Advert

Çocukları eğlenceye aldılar

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü kent merkezinde bulunan çocuk ve gençlerin suçlardan korunması adına sosyal yaşamlarına destek olunması, bilgilendirilmesi ve başarının ödüllendirilmesi amaçları doğrultusunda Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli birçok sosyal proje ve faaliyet yürüterek, Şehitlik Bölgesinde eğitim öğrenim gören Müslüm Gülel Ortaokulu öğrencilerine yönelik bir dizi faaliyet gerçekleştirdi.

Çocukları eğlenceye aldılar
Çocukları eğlenceye aldılar

Okullarına ve oturdukları mahalleye yakın olan AVM’de çeşitli sebeplerle gezme imkanı bulunamayan başarılı 150 öğrenciye, yanlarında öğretmenlerinin de destek ve refakatlerinde farklı bir gün geçirme, polis abileriyle bir araya gelme imkanı sağlandı. 02-06 ARALIK 2013 tarihleri arasında öğrencilerle beraber yemek yenildi.

Düzenlenen etkinlikteki amaç okul hayatlarında, aile yaşamlarında başarılı ve örnek olan çocukların farklı ortamları görme, burada öğretmenleri ve polis abileriyle bir araya gelme, Polis teşkilatının her zaman yanlarında olduğunu gösterdiler.

Bu faaliyetlere ek olarak bugün da 90 öğrenciyi Sinema ile buluşma ve keyifli bir gün geçirme imkanı sağlandı.

Öğrenciler ailelerinin izni ile hafta sonu yoğun ders ve sınav streslerinden uzak, eğlenceli bir gün geçirdi. Müslüm Gülel Okul Müdürü Selami BÜLBÜL, Fen Bilgisi Öğretmeni Özge GÜNEŞ ve öğrenciler bu etkinliklerle, kendilerine farklı bir gün yaşatan İl Emniyet Müdürümüz Mehmet LİKOĞLU’na Teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle