Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÇOCUK KAMPÜSÜNDE RİSK ANALİZİ EĞİTİM SEMİNERİ

ÇOCUK KAMPÜSÜNDE RİSK ANALİZİ EĞİTİM SEMİNERİ

Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (HARÜSEM) bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Kampüsü binasına risk analizi yapıldı. Çalışanları için eğitim semineri düzenlendi.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2015 Çarşamba 15:19
ÇOCUK KAMPÜSÜNDE RİSK ANALİZİ EĞİTİM SEMİNERİ


HARÜSEM tarafından risk analizi yaptırılan Çocuk Kampüsü’nün daha da emniyetli hale gelmesi sağlandı. Ayrıca çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği semineri düzenlendi.
Seminere HARÜSEM yetkilileri, Çocuk Kampüsünde görevli yönetici, sınıf öğretmenleri, öğretmen yardımcıları ve temizlik görevlisi katıldı.
Seminerde işyerinde dikkat edilmesi gereken genel hususlar, güvenlik ve sağlık işaretleri; renkler ve anlamları, basınçlı kaplar ve kimyasallar hakkında Çocuk Kampüsü çalışanlarına bilgiler verildi.
Seminerle ilgili bilgi veren Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan “Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Ramazan Taşaltın hocamızın ve üniversitemiz Yapı İşleri Dairesinin destekleriyle Çocuk Kampüsü artık çok daha emniyetli bir eğitim yuvası haline gelmiştir. Çocuk Kampüsü’nde eğitim gören çocuklara ve ailelerine daha sağlıklı ve güvenli hizmet verebilmek amacıyla bu tür geliştirici hizmet içi eğitim seminerler ve etkinlikler devam edecektir. Şu anda bir TÜBİTAK Bilim Şenliği projesi üzerinde tüm HARÜSEM personeli çok yoğun çalışıyoruz. İnşallah projemizin kabulü halinde Çocuk Kampüsü’ndeki öğrencilerimize ve Şanlıurfalı çocuklara bilimle iç içe unutamayacakları bir 2016 senesi tasarlıyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Karaköprü'de yeni yollar açılıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com