Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem “Çocuk Gelinlere Hayır” Sergi ve Paneli

“Çocuk Gelinlere Hayır” Sergi ve Paneli

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Harran Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Emine Teker ve öğrencileri tarafından AB Destekli “ Çocuk Geline Hayır” sergi ve paneli gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba 15:05
“Çocuk Gelinlere Hayır” Sergi ve Paneli

Türkiye’de AB Bilgi Merkezleri Ağının Desteklenmesi Projesi kapsamında Nevali Otelde gerçekleştirilen sergi ve panele, Prof. Dr. Nilüfer Narlı, Doç. Dr. Mehmet Nuri Güler, Öğr. Gör. Haldun Özbudun, Yrd. Doç. Dr. Evrim Esen Uygun, Hatice Kapusuz, Öğretim üyeleri, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

8 MART KADINLAR GÜNÜNDE ÇOCUK GELİNLERE HAYIR DEDİK
Sergi Koordinatörü Dr. Emine Teker şunları söyledi; “Böylesine güzel ve anlamlı bir günde kadınlar gününde çocuk gelinlere hayır dedik. Bizim amacımız sanat eğitimcisi yetiştirirken toplumsal konuları da zaman zaman konu edebilmek. Bu nedenle öğrencilerimizle birlikte oluşturduğumuz afiş çalışmalarını sergiledik, 2016 yılında projelendirdik, Avrupa Birliği de bize destek oldu. Sergide 35 eserimiz bulunuyor, bunların hepsi dijital tasarımlar, öğrencilerimiz bu konuda teorik olarak araştırmalarını yaptıktan sonra bilgisayar programlarıyla kendi ifade güçleriyle çocuk geline hayır dediler. Bu konuda bizleri değerli bilgileriyle bizleri bilgilendirecek olan hocalarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
Etkinlik, slayt gösterimi, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Nuri Güler’in konuşmaları ve resim sergisinin gezilmesiyle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com