Advert
Advert
Advert

60 PKK’li öldürüldü ! Aralarında 3 Yabancı var

Cizre’de 50 PKK’li öldürüldü. Cizre’de bir evin bodrum katında sıkıştırılan PKK’lilerden 60 kişi öldürüldü. Öldürülenler arasında 3 yabancı uyruklunun da bulunduğu bildirildi.

60 PKK’li öldürüldü ! Aralarında 3 Yabancı var
60 PKK’li öldürüldü ! Aralarında 3 Yabancı var

Cizre’de bir evin bodrum katında sıkıştırılan PKK’lilerden 60 kişi öldürüldü. Öldürülenler arasında 3 yabancı uyruklunun da bulunduğu bildirildi.

Cizre’de bir evin bodrum katında sıkıştırılan PKK’lilerden 60 kişi öldürüldü. Öldürülenler arasında 3 yabancı uyruklunun yanı sıra, Mamo (Amca) ile Roza kod adlı kişilerin de olduğu öğrenildi. Mamo kod adlı kişinin PKK'nin Cizre'deki silahlı grupların sorumlusu olduğu biliniyor.

Şırnak’ın Cizre İlçesi Cudi Mahallesinde bir evin bodrum katında sıkıştırılan PKK’lilere yönelik yapılan operasyonda, son gelen bilgilere göre 60 kişinin öldürüldüğü bildirildi.

Edinilen bilgilere göre, kolluk güçleri tarafından müdahale yapılan binanın tamamının yıkıldığı ve ölenler arasında 3 yabancı uyruklu kişinin de bulunduğu belirtildi.

Gece geç saatlere kadar devam eden bodrum operasyonu sonrasında binanın çevresindeki sokaklarda PKK’lilerin cenazelerinin bulunduğu da gelen bilgiler arasında.

Öte yandan bugün ikindi saatlerinde de Cudi mahallesinde 10 PKK’li öldürülmüştü. (İLKHA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler