Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar

Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre,

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2013 Çarşamba 22:44
Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar


Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığınca 07 Temmuz 2013 günü saat 12.30 sıralarında Harran ilçesi Tanınmış köyü sınırları içerisinde M.B. ve M.E isimli şahısların faili meçhul kişi veya kişiler tarafından öldürülmesi olayı ile ilgili İl J.K.lığınca oluşturulan özel ekip tarafından olayın fail veya faillerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda olayın meydana gelmesini müteakip (2) gün içerisinde olay aydınlatılmıştır. Faillerin yakalanmasına yönelik yapılan geniş, kapsamlı ve titiz çalışmalar ve icra edilen operasyonlar sonucu; olayın failleri tespit edilmiş, yakalanmış ve suç aletleri ele geçirilmiştir.

Olayın failleri olarak tespit edilen şahısların yakalanması ve suç aletlerinin ele geçirilmesi maksadıyla 09 Temmuz 2013 günü düzenlenen operasyonlarla İ.Ç ve oğulları O.Ç ile İ.Ç kaçmaya çalışırlarken yakalanmışlar ve gözaltına alınmışlardır.

Ayrıca İ.Ç, O.Ç ve İ.Ç isimli şahısların ev ve eklentilerinde, 09 Temmuz 2013 günü yapılan arama sonucunda olayda kullanılan beyaz renkli Brodway marka araç ile olayda kullandıkları değerlendirilen otomatik av tüfeği evlerinin 300 Metre aşağısında tarla içerisinde toprağa gömülü olarak ele geçirilmiştir.

Suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar vatandaşımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması maksadıyla (24) saat aralıksız devam etmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da işte çıkarılan belediye personeli intihara kalkıştı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com