Reklamı Geç
Advert
Advert

Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre,

Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar
Cinayetten 2 Gün Sonra Yakalandılar


Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığınca 07 Temmuz 2013 günü saat 12.30 sıralarında Harran ilçesi Tanınmış köyü sınırları içerisinde M.B. ve M.E isimli şahısların faili meçhul kişi veya kişiler tarafından öldürülmesi olayı ile ilgili İl J.K.lığınca oluşturulan özel ekip tarafından olayın fail veya faillerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda olayın meydana gelmesini müteakip (2) gün içerisinde olay aydınlatılmıştır. Faillerin yakalanmasına yönelik yapılan geniş, kapsamlı ve titiz çalışmalar ve icra edilen operasyonlar sonucu; olayın failleri tespit edilmiş, yakalanmış ve suç aletleri ele geçirilmiştir.

Olayın failleri olarak tespit edilen şahısların yakalanması ve suç aletlerinin ele geçirilmesi maksadıyla 09 Temmuz 2013 günü düzenlenen operasyonlarla İ.Ç ve oğulları O.Ç ile İ.Ç kaçmaya çalışırlarken yakalanmışlar ve gözaltına alınmışlardır.

Ayrıca İ.Ç, O.Ç ve İ.Ç isimli şahısların ev ve eklentilerinde, 09 Temmuz 2013 günü yapılan arama sonucunda olayda kullanılan beyaz renkli Brodway marka araç ile olayda kullandıkları değerlendirilen otomatik av tüfeği evlerinin 300 Metre aşağısında tarla içerisinde toprağa gömülü olarak ele geçirilmiştir.

Suç ve suçlulukla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar vatandaşımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması maksadıyla (24) saat aralıksız devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika haberi!  Binlerce polis açığa alındı
Son Dakika haberi! Binlerce polis açığa alındı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı
1. Uluslararası GAP Entegre Vektör Mücadelesi Kongresi Başladı