Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Çimonto fabrikası yolu asfaltlanıyor

Çimonto fabrikası yolu asfaltlanıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi,  Açıksu Caddesi ile Çimento Fabrikasını birbirine bağlayan asfalt yolda iyileştirme çalışması yapıyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2015 Cumartesi 10:45
Çimonto fabrikası yolu asfaltlanıyor

Ağır tonajlı araçların ve otomobillerin sıklıkla kullandığı yolun bozuk kısımlarını sathi asfalt ile iyileştiren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı yolun daha da güçlenmesini sağlıyor.

 

Özellikle çukur ve çamurların yer aldığı yolda olası kazaların önüne geçmek için güçlendirme çalışması yapan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Kırsal Yollar Şube Müdürlüğü Ekipleri, yolu trafiğe kapatmadan çalışma yürütüyor.

 

 Şanlıurfa-Adıyaman Karayolunda yer alan Çimento Fabrikası yanında Devteşti Açıksu Caddesine çıkan ortalama 15 kilometrelik yolda çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ayrıca yolda genişletme çalışması da yaptı.

YORUMLAR
  • yorum2015-06-06 14:24:25Urfalı hemo

    Yolun yapılması için seçimin olması mı lazım 12 yıldır nerdesiniz. bu yol projelerden bir ise kalan proje sayısı 699 yazık...

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com