Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem "Çiftçi'ye Yapılan Saldırlarının Failleri Bir An Önce Yakalanmalı"

"Çiftçi'ye Yapılan Saldırlarının Failleri Bir An Önce Yakalanmalı"

TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Selim AÇAR, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılan silahlı saldırıyı kınadı. Açar, olayın faillerinin en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesini umuyoruz dedi.

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2015 Çarşamba 14:02

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılan silahlı saldırıyı üzüntüyle öğrendiklerini söyleyen Açar; "Bu olay sayın başkanın şahsından ziyade Ülkemizin ve Coğrafyamızın Birlik, Barış, Kardeşlik ve Refah olgularına yapılmış menfur bir saldırıdır" dedi.

Üzerinde yaşadığımız topraklar: Medeniyetin temellerinin atıldığı topraklar olmakla beraber, farklılıklarını zenginliklere çeviren; huzurun, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın tarihten beri süregeldiği kadim topraklardır diyen Selim Açar: " Bu tür provakatif eylemlerin Şanlıurfa’da maya tutmayacağı bilinmelidir. Zira bu topraklarda kazanan nemrutlar değil İbrahimler olmuştur.Ülkemizde ve coğrafyamızda tek bir damla kan ve gözyaşının akmadığı, müreffeh ve aydınlık yarınlara; birlik, beraberlik ve kardeşlik şiarıyla ulaşabileceğimizi unutmamız gerektiğini hatırlatıp; Büyükşehir Beldiye Başkanımız Sayın Nihat Çiftçi ve Ekibine geçmiş olsun dilekerimizi iletiyor ve olayın faillerinin en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesini umuyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com