Advert
Advert
Advert

"Çiftçi'ye Yapılan Saldırlarının Failleri Bir An Önce Yakalanmalı"

TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilcisi Mehmet Selim AÇAR, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılan silahlı saldırıyı kınadı. Açar, olayın faillerinin en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesini umuyoruz dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılan silahlı saldırıyı üzüntüyle öğrendiklerini söyleyen Açar; "Bu olay sayın başkanın şahsından ziyade Ülkemizin ve Coğrafyamızın Birlik, Barış, Kardeşlik ve Refah olgularına yapılmış menfur bir saldırıdır" dedi.

Üzerinde yaşadığımız topraklar: Medeniyetin temellerinin atıldığı topraklar olmakla beraber, farklılıklarını zenginliklere çeviren; huzurun, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın tarihten beri süregeldiği kadim topraklardır diyen Selim Açar: " Bu tür provakatif eylemlerin Şanlıurfa’da maya tutmayacağı bilinmelidir. Zira bu topraklarda kazanan nemrutlar değil İbrahimler olmuştur.Ülkemizde ve coğrafyamızda tek bir damla kan ve gözyaşının akmadığı, müreffeh ve aydınlık yarınlara; birlik, beraberlik ve kardeşlik şiarıyla ulaşabileceğimizi unutmamız gerektiğini hatırlatıp; Büyükşehir Beldiye Başkanımız Sayın Nihat Çiftçi ve Ekibine geçmiş olsun dilekerimizi iletiyor ve olayın faillerinin en kısa zamanda yakalanıp adalete teslim edilmesini umuyoruz" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret