Advert
Advert
Advert

Çiftçi'ye Saldırıya Gazetecilerden de kınama

Şanlıurfa Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi ve Şanlıurfa İnternet Habercileri ve Gazetecileri Dernek Başkanı (ŞİHADER) Ömer Dodanlı, Büyükşehir Belediye Nihat Çiftçi'ye dün Siverek'te yapılan saldırıyı kınadılar

Çiftçi'ye Saldırıya Gazetecilerden de kınama
Çiftçi'ye Saldırıya Gazetecilerden de kınama

 

 Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi, yaptığı yazılı açıklamada:’’Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye yapılan silahlı saldırıyı kınadı. 

Başkan Celal Çiftçi yaptığı açıklamada,şöyle dedi:''Sayın Büyükşehir belediye başkanımızın Siverek ilçesinde bir dizi açılış ve gezi programından sonra kent merkezine dönerken ilçe çıkışında makam aracının bulunduğu konvoya uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Bu saldırıda herhangi bir can kaybının olmaması bizi sevindirmiştir. Düzenlenen saldırı sadece Başkanımız Nihat Çiftçi’ye değil tüm Şanlıurfa halkına yapılmıştır. Büyükşehir Belediye Başkanımız'a ve ekibine yapılan bu silahlı saldırıyı nefretle kınıyorum. Büyükşehir Başkanımız Nihat Çiftçi ve ekibine geçmiş olsun dileklerimde bulunuyorum”

Şanlıurfa İnternet Habercileri ve Gazetecileri Dernek Başkanı (ŞİHADER) Ömer Dodanlı yaptığı yazılı açıklamada:’’Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nın konvoyunun geçiş güzergahında yapılan silahlı saldırının, Şanlıurfa halkına yapıldığını söyledi.’’

 

Başkan Dodanlı yaptığı açıklamada, özetle şunlar kaydedildi:''Sayın Büyükşehir belediye başkanımızın Siverek ilçesinde bir dizi açılış ve gezi programından sonra kent merkezine dönerken ilçe çıkışında makam aracının bulunduğu konvoya uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Bu saldırıda herhangi bir can kaybının olmaması bizi sevindirmiştir. Düzenlenen saldırı sadece Başkanımız Nihat Çiftçi’ye değil tüm Şanlıurfa halkına yapılmıştır. Büyükşehir Belediye Başkanımız'a ve ekibine yapılan bu silahlı saldırıyı nefretle kınıyorum. Büyükşehir Başkanımız Nihat Çiftçi ve ekibine geçmiş olsun dileklerimde bulunuyorum”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle