Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak

Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak

Şanlıurfa’da 23 Bin Çiftçi Hububat Desteklemelerini Alacak

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2013 Pazar 11:30
Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak

Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilen ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayına sevk edilen Torba Yasası kapsamında Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin yüzü gülecek.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU tarafından yapılan basın açıklamasında Şanlıurfa’daki 23 bin çiftçiye müjde verildi. Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU yaptığı basın açıklaması ile 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeplerle hububat desteklemelerini alamayan Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin mecliste kabul edilen Torba Yasa ile Hububat Desteklemelerini alacaklarını belirtti.

Şanlıurfa Ziraat Odasının öncülüğünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Şanlıurfa Milletvekillerinin girişimi ile yaşanan sorunun çözüme kavuştuğunu müjdeleyen Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU 23 bin çiftçinin çifte bayram yapacaklarını söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeple Hububat Desteklemelerini alamadıklarını yaşanan sorunun çözümünde emeği geçenlere teşekkür ederek çiftçilerin bundan sonra daha dikkatli davranmalarını istedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com