Advert
Advert
Advert

Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak

Şanlıurfa’da 23 Bin Çiftçi Hububat Desteklemelerini Alacak

Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak
Çiftçiler Çifte Bayram Yaşayacak

Türkiye Büyük Millet Meclisinde kabul edilen ve Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün onayına sevk edilen Torba Yasası kapsamında Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin yüzü gülecek.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU tarafından yapılan basın açıklamasında Şanlıurfa’daki 23 bin çiftçiye müjde verildi. Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU yaptığı basın açıklaması ile 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeplerle hububat desteklemelerini alamayan Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin mecliste kabul edilen Torba Yasa ile Hububat Desteklemelerini alacaklarını belirtti.

Şanlıurfa Ziraat Odasının öncülüğünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Şanlıurfa Milletvekillerinin girişimi ile yaşanan sorunun çözüme kavuştuğunu müjdeleyen Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU 23 bin çiftçinin çifte bayram yapacaklarını söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet EYYÜPOĞLU Türkiye genelinde 95 bin Şanlıurfa’da ise 23 bin çiftçinin 2010 ve 2012 yılları arasında fatura sorunundan kaynaklanan sebeple Hububat Desteklemelerini alamadıklarını yaşanan sorunun çözümünde emeği geçenlere teşekkür ederek çiftçilerin bundan sonra daha dikkatli davranmalarını istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!