Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÇİFTÇİ, URFA'YA HİZMET İÇİN HEP SAHADA OLACAĞIZ

ÇİFTÇİ, URFA'YA HİZMET İÇİN HEP SAHADA OLACAĞIZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi ve ŞUSKİ Genel Müdürlüğü personeliyle koordinasyon toplantısı yaptı.

Giriş Tarihi: 4 Ekim 2015 Pazar 23:16
ÇİFTÇİ, URFA'YA HİZMET İÇİN HEP SAHADA OLACAĞIZGenel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri ile memurların hazır bulunduğu  Mehmet Akif İnan Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda Şanlıurfa'ya hizmet yolunda koordinasyon içerisinde yapılacak çalışmalar görüşüldü.

Bütün daire başkanları ve şube müdürlerini ile Şanlıurfa'yı daha iyi yerlere getirmek için herkesin sahada işinin başında olmasının gerektiğine dikkat çeken Başkan Çiftçi, halka hizmet etmek  kaybedecek zamanlarının olmadığının belirtti.

Daha yaşanabilir bir Şanlıurfa için gece gündüz hep birlikte koordinasyon içerisinde çalışacaklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Bizler bu memleket için hiç yorulmadan, durmadan hizmet etmek için buradayız. Şanlıurfa'nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte hepimizin sorumlulukları da arttı.  Şanlıurfa'nın her karışını gezerek vatandaşlarımızın arasında olarak hep beraber hizmet kervanı oluşturacağız. Tabi bunları yaparken en önemli unsurumuz disiplin ve planlı çalışma olacak. Halkımız bizden hizmet bekliyor ve biz bunun bilincindeyiz. Allah bu hizmet yolunda bizleri muvaffak eylesin" dedi.

Başkan Çiftçi, genç ve dinamik bir kadro ile hizmet verdiklerini belirterek koordinasyon ve istişare toplantılarını sürekli gerçekleştireceklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com