Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÇİFTÇİ: URFA İÇİN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURACAĞIZ

ÇİFTÇİ: URFA İÇİN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURACAĞIZ

Gaziantep'te faaliyet gösteren Şanlıurfalı dernek temsilcileriyle bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa için gönül köprüsü kuracağız" dedi.

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2015 Çarşamba 16:28
ÇİFTÇİ: URFA İÇİN GÖNÜL KÖPRÜSÜ KURACAĞIZ

Gaziantep ziyaretleri kapsamında Gaziantep'te faaliyet gösteren Şanlıurfalı STK Temsilcileriyle Gaziantep'te yaşayan Şanlıurfalı Kültür ve Dayanışma Derneğinde; Suruç Derneği, Halfeti Derneği, Birecikliler Derneği bir araya gelen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın kültür turizm ve tanıtım çalışmalarıyla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Burada Büyükşehir Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları anlatan Başkan Nihat Çiftçi, Bütün dünyada yaşayan Şanlıurfalılar için gönül köprüsü kurmayı hedeflediklerini söyledi.

Başkan Nihat Çiftçi, "Geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiştik. Şuanda da ziyaretlerimizi tekrar sürdürerek birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. Belediyeler olarak bölgede yapılacak ortak çalışmalar hakkında geçtiğimiz günlerde Ankara'da yapılan toplantılarda bir araya geldik. Bölgemizin turizmi, kültürel değerlerini tüm dünyaya duyurmak için Güneydoğu Anadolu Bölgesi belediyeleri ile istişare toplantısında bulunduk, bu toplantıların bölgemize çok yarar sağlayacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi'ye teşekkür eden Gaziantep'te yaşayan Şanlıurfalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa İsmet Erdoğan, "Biz Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çifyçi'yi hiç bir zaman çoğrafi olarak bir belediye başkanı olarak görmedik. Urfa dışında yaşayan Urfalıların da gönüllerinin başkanıdır. Bu gün kendilerini tekrar burada görmekten onur duyduk" şeklinde konuştu

Ziyaretleri kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'inin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Bölge Belediyeler toplantısına, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ve Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda bölgede yürütülecek ortak çalışmalar hakkında istişarede bulunan Başkanlar, Gaziantep Büyükşehir belediyesi tarafından kültür ve turizm alanında yürütülen çalışmaları incelediler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com