Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Çiftçi protokolu imzaladı

Çiftçi protokolu imzaladı

Büyükşehir Belediyesi, çalışan memurların özlük haklarının iyileştirilmesi için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay ile protokol imzaladı.

Giriş Tarihi: 28 Aralık 2015 Pazartesi 15:54
Çiftçi protokolu imzaladı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde çalışan memurların verimliliğini arttırmak adına BEM- BİR-SEN (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.

Gerçekleştirilen imza töreninde, protokolün Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına hayırlı olmasını dileyen Başkan Nihat Çiftçi, Şanlıurfa'nın hak ve hukukunu hep birlikte gözeteceklerini söyledi.

Bütün personellerimizle birlikte Şanlıurfa için sorumluluk alacaklarını belirten Başkan Nihat Çiftçi "Büyükşehir Belediyesinde çalışan memur ve sözleşmeli personel arkadaşlarımızın ekonomik ve özlük haklarının iyileştirilesi için BEM-BİR-SEN ile protokol imzaladık. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Şanlıurfa'ya hizmet etmek için Büyükşehir Belediyesi olarak bünyemizde bir çok çalışanı barındırıyoruz. Personellerimizle birlikte 1 milyon 845 bin nüfusa sahip Şanlıurfa'nın hak ve hukukunu hep birlikte gözeteceğiz. Siverek'in en kuzey mahallesinde yaşayan vatandaşımız ile Akçakale'nin en ücra mahallesinde yaşayan bütün Şanlıurfalı vatandaşlarımız bizden eşit bir şekilde hizmet bekliyor. Alınan hakların yanı sıra vatandaşlarımızı unutmamamız gerekiyor. Vatandaşlarımıza güler yüzlü davranarak bütün personellerin sorumluluk alması gerektiğini bu sözleşme vesileyle belirtmek istiyorum. Verilen bütün hakların tüm halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Genel Başkanı Mürsel Turbay ise, “Bu sözleşmenin aynı zamanda Belediyemiz ve çalışan personellerimiz arasında iyi bir diyalog içerisinde görüşülerek ve anlaşılarak birlikte hazırlanmıştır. Sendika olarak işveren ve iş gören arasında güzel bir köprü kurduk. Ekip ruhu içerisinde Büyükşehir Belediyemiz ile çalışanların Şanlıurfa'mıza hizmetlerin en iyisini götürmelerini temenni ediyorum"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com