Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÇİFTÇİ, KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU

ÇİFTÇİ, KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından Harran'da yapılan çalışmaları inceledi, Akçakale'de kanaat önderleriyle bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 20 Ekim 2015 Salı 21:07
ÇİFTÇİ, KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU


Çalışmaları yerinde inceleyip sorun tespitini sahada gerçekleştiren Başkan Nihat Çiftçi, ilk olarak Harran'da Büyükşehir Belediyesi tarafından çok kısa sürede yapımı tamamlanan 10 Bin metrekarelik parkı inceledi.

Harran Belediye Başkanı Mehmet  Özyavuz'ı ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, kısa bir toplantı yaparak ortak yürütülen çalışmalar hakkında görüştü.

BÜYÜKŞEHİR STK'LARIN YANINDA OLACAK

Ardından Akçakale ilçesine geçen Başkan Nihat Çiftçi, Semerkant Vakfı öncülüğünde kanaat önderleri ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıya katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Başkan Nihat Çiftçi, Birlikteliği gerçekleştiren Semerkant Vakfına teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Bütün Sivil Toplum Kuruluşlarına her zaman destek vereceklerini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, "Topluma yararlı hizmetler noktasında yerel yöneticiler olarak elimizden gelen katkıyı sunacağımızı ve bu tür yararlı hizmetleri sonuna kadar destekleyeceğimizi belirtiyorum. Bütün Sivil Toplum Örgütleri bizim için çok önemli ve toplumumuzun aynasıdır. Büyükşehir Belediyesi olarak STK örgütlerimizin her zaman yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. Hepimiz sonuçta çocuklarımızın geleceği için çalışıyor ve onların hak yolunda vatanına ve milletine yararlı bireyler olması noktasında çalışıyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com