Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Çiftçi Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ni ziyaret etti

Çiftçi Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ni ziyaret etti

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ni ziyaret ederek cemiyet üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2015 Salı 15:05
Çiftçi Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ni ziyaret ettiKaraköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Dünya Basın ve Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette başkan Çiftçi’yi, cemiyetin Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi ve cemiyet yönetiminde yer alan yazarlardan M. Kemal Uğuzlu, Abdulkadir İkbal, Ahin Güneş, Bilal Bebe ve Mehmet Aslan karşıladı. Cemiyetin faaliyetleri hakkında bilgi alan Çiftçi, böyle teşkilatlanmaları ve yapılanmaları her zaman desteklediğini, bu tür örgütlenmelerin gazeteciliğini, basının gelişmesine faydası olacağını belirtti.

Gündemdeki olaylar hakkında yazarlarla sohbet eden Nihat Çiftçi, Urfa’nın yeniden huzur ortamını yakalaması temennisinde bulundu. Karaköprü’de yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi de veren Çiftçi, bazı projeler hakkında gazetecilerle fikir alışverişinde bulundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin ziyareti hakkında konuşan Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını kaydetti. Çiftçi, başkanın ziyaretinin kendileri için çok önemli olduğunu, şehrin yöneticilerinin cemiyetlerle, gazetecilerle işbirliği içerisinde ve istişare halinde olmasının çok önemli olduğunu ifade etti. Celal Çiftçi, ziyaretinden dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye teşekkür etti.

Nihat Çiftçi’ye ziyarette Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler eşlik etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com