Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset ÇİFTÇİ, 'BİRLİKTE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ'

ÇİFTÇİ, 'BİRLİKTE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ'

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Bozova'daki kurum ve kuruluşları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2015 Çarşamba 19:26
ÇİFTÇİ, 'BİRLİKTE SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ'

Göreve geldiği ilk günden buyana tüm ilçelerin genel fotoğrafını çekeceklerini belirten Başkan Çiftçi, bugün de AK Parti Bozova İlçe Başkanlığını, Bozova Belediyesini, Bozova Oda başkanlıklarını ve esnafı ziyareti etti.

ilk olarak Bozova AK Parti İlçe Başkanlığında muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çiftçi, talepleri tek tek not etti.

sorunlara çözüm bulmak için sorunları yerinde görmemiz gerekiyor diyen Başkan Çiftçi, Kurum ve kuruluşlarla bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Bölge esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Çiftçi, vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini masaya yatıracaklarını söyledi.

Ziyaretleri kapsamında Bozova Ziraat Odasına geçen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, burada bir açıklama yaptı.

"Bu gün Bozova İlçemizdeki Kurum ve kuruluşları, teşkilatımızı, esnaf kardeşlerimizi ve vatandaşlarmızı ziyaret ettik. Biz ilçemizin sorunlarını bölgede vatandaşlarımızla birlikte tespit ediyoruz. Allahın izniyle sorunların masaya yatırarak çözeceğiz. Esnaf kardeşlerime ve Sivil Tolum temsilcilerine sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ediyorum. İlerleyen günlerde ilçemize bir daha gelerek esnaf kardeşlerimizle uzun süren görüşmeler yapmak istiyorum. Bozova bizim için çok önemlidir, Fırat Nehrine sahili olan ve kent merkezine en yakın ilçe özelliği olan verimli topraklarıyla tarımda öne çıkan bir ilçemizdir. Allahın izniyle omuz omuza dayanarak her sorunun üstesinden geleceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçemizde yapacağımız çalışmaları ilerleyen sürelerde göreceğiz, zamanla bütün sorunlar çözülmüş olacak" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Aslan Ali Bayık, "Başarı İçin Çok Çalışmak Gerek"

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com