Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Çiftçi Acertaş’a mırra takımı hediye etti

Çiftçi Acertaş’a mırra takımı hediye etti

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 24 Ocak 2016 Pazar 12:24
Çiftçi Acertaş’a mırra takımı hediye etti

 

AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatnın düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa'ya gelen AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ziyarette bulundu. Başkan Çiftçi ziyaret anısına Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş'a mırra takımı hediye etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi daha sonra AK Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatnın düzenlemiş olduğu istişare toplantısına katılarak gençlerle bir araya geldi.

Ak Partinin ufkunu,dinamizmini ve geleceğini gençlerle gördürüğünü belirten Başkan Çiftçi " Zaten gençlere yönelik yapılan düzenlemeler ile partimizin gençlere olumlu yönde baktığının en güzel göstergesidir. Gençlerimizin enerjilerini kullanmaları önemli. Fakat gençlerimiz bu enerjilerini kullanırken tecrübeleri de göz ardı etmemeleri gerek. Şanlıurfamızda 650 bin öğrenci bulunmakta. Bu rakam bir çok ilin nüfusundan daha büyük. Gençliğimizi kökünden koparmadan, kökünden beslememiz geekir. Gençlerimiz ile bir arkadaş olarak, kardeş dost olarak kol kola yürümemiz gerekir. Şanlıurfa gençliğimiz önemli adımlara atarak geleceğe yön vereceğine güvencim tamdır. Bizler de sizin yanınızda olduğumuzu her türlü faaliyette sizi destekleyeceğimizi ve gençliğimizi iyi bir noktaya taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın"dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş ise yaptığı konuşmada Şanlıurfa'nın hem ülkemiz hemde bölgemiz açısından önemli bir kent olduğunu ifade ederek "Şanlıurfamızdan başlayarak inşallah önümüzdeki haftalarda Diyarbakır, Mardin, Batman, Van olmak üzere bütün bu bölgemizi karış karış gezeceğiz gençlerimizle kucaklaşasacağız" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com