Advert
Advert
Advert

ÇİFÇTİ’YE AK KADINLARDAN VE AK GENÇLERDEN DESTEK

AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, Karaköprü’de Kadınlar ve Gençler ile bir araya geldi.

ÇİFÇTİ’YE AK KADINLARDAN VE AK GENÇLERDEN DESTEK
ÇİFÇTİ’YE AK KADINLARDAN VE AK GENÇLERDEN DESTEK

Seçim çalışmaları için adeta seferber olmuşçasına kadınıyla genciyle yaşlısı ile kapı kapı dolaşarak çalışan AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi’ye destekler ve katılımlar her geçen gün artıyor.

BAŞKAN ÇİFTÇİ, DESTEK VEREN KATILIM GÖSTEREN AİLELERE TEŞEKKÜR ETTİ

Her gün farklı bir ailenin ve kitlenin desteğini alarak köy köy gezen Karaköprü’de, AK Parti’nin gücüne güç katarak çalışmalarını sürdüren Başkan Çiftçi, “milletin partisi olan AK Partiye ve AK Belediyelere desteklerin sürmesi bizleri onurlandırıyor gururlandırıyor” dedi. Önceki gün AK Parti Karaköprü gençlik seçim bürosuna gelen ve destek veren Dedecan, Şeker, Subaşı, Topal, Sunay, Taşçı ve Yavuz ailelerine teşekkür ederek  “Bütün aileler ile biriz beraberiz birlikte AK Partiyiz birlikte Karaköprü’yüz, milletimizin heyecanına ortak olmak bizi mutlu ediyor. Her zaman söylediğimiz gibi AK Parti tüm kesimleri kendi bünyesinde barındıran tüm halkına saygı duyan onlara hizmet eden kadroyu yetiştiren bir partidir. İnşallah Karaköprü’müz de bu gelişmeye öncülük edecektir. Buna inanıyoruz yep yeni bir ilçe yeni doğan bir ilçe Belde olarak kabına sığamayan gelişmesiyle Şanlıurfa’nın parlayan yıldızı olan Karaköprü artık meydanlara da sığmıyor, bürolara da sığmıyor” dedi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “AK KADINLARA GÜVENİYORUZ”

AK Parti Karaköprü Kadın seçim bürosunda AK Kadınlarla bir araya gelen Başkan Çiftçi, kapı kapı dolaşan durmadan duraksamadan çalışan 30 Mart akşamı sandıklardan AK Partiyi tek başına kazandırmak için arı gibi çalışan bayanlara teşekkür ederek “Bizler AK kadınlarımıza güveniyoruz, hepimiz birlik beraberlik içerisinde çalışarak AK Partiyi şaha kaldıracağız durmak yok yola devam diyoruz” dedi.

Dedecan Şeker Subaşı Topal Sunay Taşçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!