Advert
Advert
Advert

Çiçeklere sertifika verildi

Şanlıurfa Valiliği ve İlçe Emniyet müdürlüğü Koordinesinde “Çiçekler Solmadan 4" projesi kapsamında düzenlenen Oto elektrik ve elektronik kursuna katılan kursiyerlere sertifika verildi.

Çiçeklere sertifika verildi
Çiçeklere sertifika verildi

İlçe Emniyet müdürlüğü lokalinde düzenlenen sertifika törenine İlçe Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, ilçe Emniyet Müdürü Fahri Vardal, İlçe Halk Eğitim Müdürü Mahmut Turğut, Emniyet Müdürü yardımcıları, Kursiyerler ve davetliler katıldı.

 

Sertifika töreninde konuşan ilçe Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan,” Sodes projesi kapsamında yapılan projenin toplumumuzda dezavantajlı toplum kesimlerinin dezavantajlarını gidermeye dönük bir proje olduğunu belirterek, gençlerimizin ve çocuklarımızın Devlet eliyle desteklenerek topluma entegre etmeye ve hayata hazırlamaya dönük projeler olduğunu söyledi.

 

Projede emeği geçenlere teşekkür eden Kotan, bu tür projelerde her zaman ve her konuda gençlerin ve çocukların yanında olduğunu belirterek, desteklerini esirgemeyeceklerini kaydetti.

 

Yapılan konuşmaların ardından Kursiyerlere İlçe Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Vardal, İlçe Emniyet Müdürü Yardımcısı Selami Ermiş ve İlçe Halk Eğitim Müdürü Mahmut Turgut Tarafından sertifikaları ve hediyeleri verildi.

Kursiyerlerden Serhat Taş,” kursta elektrik ve elektronik servisi dışında ayrı davranışlar ve  hoş görüleri öğrendiklerini belirterek, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

Sertifika töreninden sonra Kursiyerlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Haber: Mustafa Çapanak / www.balikligol.com

Devlet Muhammed Lütfi Kotan Sertifika Selami Ermiş Mahmut Turgut Fahri Vardal Serhat Taş Çiçekler Solmadan 4 Çiçeklere sertifika verildi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret