Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya ÇİÇEK SOLUĞU NEREDE ALDI

ÇİÇEK SOLUĞU NEREDE ALDI

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2010 Çarşamba 11:49
ÇİÇEK SOLUĞU NEREDE ALDI

Star Gazetesi Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar, köşesinde Cemil Çiçek'in son iki günkü trafiğiyle ilgili satır arasında çok kritik bir bilgi verdi.

Tayyar, Cemil Çiçek'in önceki gün Genelkurmay Kararhagı'nda yaptığı sır görüşmeye vurgu yaptıktan sonra, Çiçek'in görüşmeden çıkar çıkmaz soluğu nerede aldığını yazdı.

Karargahtan çıkar çıkmaz yaptığı ilk temas çok önemli çünkü bu içeride ne konuşulduğunu da deşifre eden bir nokta...

Tayyar'ın verdiği bilgiye göre Çiçek, toplantıdan çıkar çıkmaz saat 19:30'da Adalet Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Kahraman'la görüştü. Bilindiği gibi Müsteşar Kahraman son olarak geçen hafta Erzurum Savcılarının yetkilerinin elinden alınmasının baş aktörlerinden biriydi.

Tayyar'ın verdiği bu bilgi sonrası Balyoz Savcıları'na yönelik de böyle bir operasyonun Çiçek tarafından Karargah'tan alınarak Müsteşar Kahraman'a dayatıldığı söylentileri çıktı.

İşte Şamil Tayyar'ın yazısının o bölümü:

"...Nitekim, Çiçek'in görüşmeden hemen sonra önceki akşam saat 19.30 sularında Adalet Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Kahraman'la görüşmesi, parola skandalıyla ilgili olmasa gerek. Askerin hassasiyeti müsteşar üzerinden savcılara mı iletilmek istendi yoksa parola skandalına ilişkin müsteşarın görüşü mü merak edildi, takdir size ait."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com