Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Chpliler de çirkinlikler bitmiyor

Chpliler de çirkinlikler bitmiyor

Giriş Tarihi: 10 Aralık 2010 Cuma 16:14
Chpliler de çirkinlikler bitmiyor

Arıtman bana seni .... dedi!

Tüm Kadınlar Derneği Genel Başkanı Cemile Keskin, TBMM Kadın- Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında CHPli Arıtmanın kendisine seni beceririm dediğini öne sürdü. Kavganın çıkış nedeni ise Artımanın satıldığını iddia ettiği kadınlar!

Tüm Kadınlar Derneği Genel Başkanı Cemile Keskin, Trabzonda TBMM Kadın- Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısı sırasında kendisine “Seni paramparça ederdim, Seni öyle bir becerirdim ki” dediğini iddia ettiği CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman hakkında Sivil Toplum Örgütü (STÖ) temsilcileriyle birlikte dün CHP Genel Merkezine şikayet dilekçesi gönderdi.
‘BENDE 12-13 VAKA VAR


Keskin, AK Parti Milletvekili Safiye Seymenoğlunun da aralarında bulunduğu 35 tanıkla beraber savcılığa Arıtman hakkında suç duyurusunda bulunacağını söyledi. TBMM Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyelerinin pazartesi günü Trabzonda yaptıkları gezi ve incelemenin ardından düzenledikleri değerlendirme toplantısında konuşan komisyon üyesi Arıtmanın “Ne yazık ki çok açık ve net söylememiz gerekir ki, Türkiyenin bazı bölgelerinde olduğu gibi burada da kadın ticareti yapılmaktadır. Bazı kişiler köy köy dolaşarak evlenmemiş kızları tespit edip onlara koca buluyor. Bu işin karşılığında para alıyor. Bende 12-13 vaka var. Bu kadınların çoğu gittiği yerden şiddet görüp geri dönüyor. Bu sabah ‘Satıldım diyen kadınla konuştum” demesi toplantıda bulunan Keskini kızdırdı.

‘KADINLAR SATILMIYOR
Keskin, “Trabzonda kadınlar satılmıyor, evleniyor. Trabzona batıdan evlenerek gelen birisiyim, 35 yıldır burada yaşıyorum. Şu anda da STÖ başkanlığı yapıyorum, ama sizin anlattığınız şekilde bir olayı ben duymadım, yaşamadım” dedi. İkili arasında başlayan tartışma sırasında iddiaya göre Arıtman, Keskine “Seni paramparça ederdim”, “Seni öyle bir becerirdimki” şeklinde sözler sarf etti.

Cemile Keskin, Canan Arıtmanın, kendisinemaksadı aşan sözler söylediğini belirterek, “Bana ‘Seni becerirdim dedi. Ben o anda tam olarak bunu nemaksatla söylediğini algılayamadım. Fakat sonradan düşününce, bunun kadın veya erkek için aynı anlamlarda kullanıldığını öğrendim” diye konuştu.

‘TALİHSİZ AÇIKLAMA
CHP Trabzon İl Başkanı Volkan Canalioğlu, Arıtmanın “Trabzonda kadın satılıyor” sözlerinin kabul edilemez olduğunu belirterek, “Ben bu ilde belediye başkanlığı yaptım. Canan Hanımın bahsettiği gibi bir durumolsaydı biz de duyardık. Canan Hanımın sözleri kendisini bağlar. Karadeniz Bölgesinde böyle bir şeyin olması mümkün değil. Açıklamalarını bir talihsizlik olarak algılıyorum” dedi.

İŞTE O DİYALOG
Keskin: Siz kadın-erkek fırsat eşitliği diyorsunuz, kamuda çalışan türbanlıları fişliyorsunuz.
Arıtman: Çok ve boş konuşuyorsun.
Keskin: Bana hukuk öğretmeyin, sizin bildiğiniz kadar ben de hukuk biliyorum.
Arıtman: Trabzonda kadınlar parayla satılıyor, ama siz başınızı kuma gömmüşsünüz.
Keskin: Ben 35 yıldır buradayım. söylediklerinizin hiçbirine şahit olmadım.
Arıtman: Sen beni tanıyor musun?
Keskin: Çok iyi tanıyorum, çıkışlarınızı biliyorum.
Arıtman: Seni öyle bir becerirdim ki!
Keskin: Siz kimseyi beceremezsiniz.
Arıtman: Seni paramparça ederdim ama.
Keskin: Siz neyi parçalıyorsunuz?

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com