Advert
Advert
Advert

CHP’li Paydaş; CHP daha çok meydanlarda olacak

CHP Şanlıurfa İl Başkan Vekili Aydın Paydaş, CHP 34. kurultayının ardından kurultay ile ilgili bir basın açıklaması yaparak; “Meydanlara ineceğiz” dedi.

CHP’li Paydaş;  CHP daha çok meydanlarda olacak
CHP’li Paydaş;  CHP daha çok meydanlarda olacak
CHP Şanlıurfa İl Başkan Vekili Aydın Paydaş, kurultayla ilgili yazılı açıklama yaptığı saatte Yüksek Seçim Kurulu, CHP Kurultayından çıkan PM listesi sonuçları iptal edildi

 

Kurultay yapıldığı salonun tıklım tıklım dolu olduğunu, dışarıda da büyük bir yığılmanın oluştuğunu, hipodromun, ülkenin dört bir yanından gelen 500 otobüsle dolduğunu dile getiren Paydaş; “Hafta içinde bile, nasıl coşkulu ve yoğun bir Kurultay yapılabildiğimizi gösterdik. Ülkenin artık insan onuruna yakışır, demokratik ve özgürlüklerin alabildiğine genişlediği bir değişime doğru yönelmesinde, Kurultayın önemli bir adım olduğunu gösterdik” dedi.

 

Paydaş açıklamasına daha sonra şöyle devam etti; “Türkiye'nin her yanından gelen bütün katılımcılar gibi, Şanlıurfa’dan giden ekibininde büyük bir heyecan ve coşkuyla kongreyi takip edip, Şanlıurfa’yı Kurultay'da en iyi şekilde temsil ettiğini vurgulayıp "Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu, Kurultay'da yaptığı konuşmasında, partimizin, ülkenin, ve kendisinden beklentilerinin farkında olduğunu, olaya hakim olduğunu ve moralinin son derece yüksek olduğunu gösterip, her konuda net mesajlar verdi.

 

Ve bundan sonra bizler CHP olarak halkın yanında olacağımızı, halkla içiçe olacağını parti içi muhalefetinin olmadığı bir CHP olacağını ve Şanlıurfa İl Örgütü olarak bundan sonra köy köy, mahalle mahalle dolaşacaklarını ve artık CHP olarak daha çok meydanlarda olacağımızı ve bunu da gelecek adına yarınlara daha da umutlu bakabilmek adına yapacacaklarını” söyledi…

 

Yüksek Seçim Kurulu, CHP Kurultayından çıkan PM listesi sonuçları iptal edildi

 

CHP'nin 34. Olağan Kurultayı'nda yetkili organlara üyelik seçimi sonuçlandı. PM listesinde en çok oyu 902 ile Haluk Koç, 878 ile Şafak Pavey, 876 ile Adnan Keskin aldı.

 

Bu arada YSK tutanak hatası gerekçesiyle PM listesi sonuçlarını iptal etti, yeniden sayım yapılacak.
www.balikligol.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu