Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset CHP'li Nimetoğlundan engellilere ziyaret

CHP'li Nimetoğlundan engellilere ziyaret

CHP İl Başkanı Nimetoğlu ve Yönetimi Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve İstihdam Derneği (ŞUZİRED) ve özürlüler atölyesine ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 19 Ocak 2012 Perşembe 15:00
CHP'li Nimetoğlundan engellilere ziyaret
CHP Şanlıurfa İl Başkanı Halil Nimetoğlu, Merkez İlçe Başkanı Orhan Öncel, İl Yönetiminden Mehmet Canbek, ve İl Yönetiminden oluşan heyet ŞUZERİD’i ziyaret etti.

 

Ziyaretten memnun olduğunu belirten dernek Başkanı Bedih Satoğlu; “Özürlülerin Devlet memurluğunda işe alınmasına yardımcı olmasını” istedi.

 

CHP İl Başkanı Halil Nimetoğlu ise; “Sizin çalışmalarınızı 4 - 5 yıldan bu tarafa takip ettiğini, gerçek anlamda zihinsel özürlüleri Şanlıurfa ilimizde gerçek konumuna toplum içersinde kabul edilebilir bir yere getirdiğinizi, ekonomik, sosyal ve kültürel alanda üzerinize düşeni en iyi şekilde yerine getirdiğinizi, isteğiniz olan sorunları rapor halinde partimiz genel merkezine bizzat götüreceğimizi, bu insanlarımızın üzerinden her türlü siyasi rant sağlayıcı çalışmalara karşı olduğumuzu insan onuruna yakışır bir yaşam sürmeleri için üzerimize düşen her türlü maddi ve manevi desteklerimizi sunacağımızı ifade ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com