Advert
Advert
Advert

CHP’li kadınlardan çocuklara sürpriz…

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Kadın Kolları Teşkilatı, kent merkezinde maddi olanakları kısıtlı ailelere yönelik giyim yardımında bulundu.

CHP’li kadınlardan çocuklara sürpriz…
CHP’li kadınlardan çocuklara sürpriz…

CHP Kadın Kolları tarafından Türkiye’nin tüm illerinde başlatılan yardım seferberliğinde toplanan giyim malzemelerinin bir kısmı önceki Urfa İl Teşkilatına gönderildi. Saniye Rastgeldi başkanlığındaki Kadın Kolları Başkanı Urfa İl Teşkilatı ise önceden belirlenmiş aileler için görev paylamışı yaptı ve malzemeler ile birlikte aileleri ziyaret ederek çocukları sevindirdi.

Yardım dağıtımında ilk olarak il merkezi ve ilçelerde toplam 50 aileye ulaşılırken, parti İl Kadın Kolları Başkanı Saniye Rastgeldi’nin katıldığı yardım malzemesi dağıtımının ilk durağı Kamberiey mahallesinde bir ev oldu.

Ev sakinleri ile görüşen Başkan Rastgeldi özellikle çocuk eğitimine değinerek okullaşma oranının daha da arttırılması için anne babaların daha da duyarlı olmasını istedi. Dağıtımda çocuklarla birebir ilgilenen Başkan Rastgeldi yaptığı açıklamasında, “Partimiz Kadın Kolları tarafından Türkiye’nin dört bir tarafında yapılan yardım dağıtımının Urfa ayağında çocuklarımızı sevindirdiğimiz için bizlerde çok mutlu olduk. İL merkezi ve ilçelerdeki yardım dağıtımımız önümüzdeki günlerde de sürecektir. Biz özellikle bu bölgede eğitime büyük önem veriyoruz. Ziyaret ettiğimiz ailelerden çocukların okullaşması ile ilgili her türlü fedakarlığın yapılmasını ve böylelikle daha aydınlık bir Türkiye’yi oluşturabileceğimizi aktarıyoruz. Ben parti kadın kolları üye arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı daha yoğun bir şekilde sürdürmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler