Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset CHP: Şanlıurfa'daki Fuar ayıbı Fakıbaba'nın

CHP: Şanlıurfa'daki Fuar ayıbı Fakıbaba'nın

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Vekili Mehmet Kılıç, önceki günlerde açılışı yapılan Yapı İnşaat ve Dekorasyon Fuarı ile birlikte Urfa’nın bir ayıbının daha gün yüzüne çıktığı söyledi.

Giriş Tarihi: 26 Mayıs 2013 Pazar 13:42
CHP: Şanlıurfa'daki Fuar ayıbı Fakıbaba'nın

 

Ekonomik gelişmenin istikrarına örnek gösterilen Şanlıurfa’da yapılan fuarın önemine değinen CHP Başkan Vekili Kılıç, “Taş ve molozlar arasında yapılan fuar, ilde fuar alanı eksikliğini en bariz haliyle gözler önüne sermiştir. Bu aslında 8 yıldır yan gelip yatan Belediye Başkanı Fakıbaba’nın bir ayıbıdır” dedi.

Başta Belediye Başkanı A. Eşref Fakıbaba olmak üzere diğer yetkili mercileri eleştiren Başkan Vekili Kılıç, açıklamasının ilerleyen bölümlerinde teşvik yasası ile kente büyük firmaların akın ettiğini dile getirdi. Kılıç, açıklamasında “Böylesine önemli bir süreçte bölgeye dev firmalar akın ederken en çok eleştirilerini aldığımız fuar alanı eksikliği bu firmaları da olumsuz etkiliyor. Her yıl Gaziantep, Diyarbakır gibi illere çok sayıda fuarlar yapılırken Şanlıurfa’da hiçbir fuarın yapılmaması hükümetin ve valiliğin Şanlıurfa’ya hiçbir hizmet yapmadığını gösteriyor.

TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi ile Star Fuarcılık işbirliğiyle, yıkımı gerçekleştirilen 11 Nisan Stadı’nın yerinde açılışı yapılan fuar yüz kızartıcı bir manzarada yapılmış ve Urfa Valiliği utanmadan açılışı yapmıştır. Bu AKP’nin ayıbıdır. Bu Valiliğin ve Belediye Başkanı Fakıbaba’nın ayıbıdır. 8 yıldır Şanlıurfa’da Belediye Başkanlığı yapan Fakıbaba’nın şuana kadar şehrimize bir fuar alanı kazandıramaması büyük bir talihsizliktir” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Osman Baydemir HDP’nin yeni parti sözcüsü oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com